iPhone 12 gati të vijë në treg më shpejt se mendoni
Kompania Apple, do të fillojë të prodhojë në masë iPhone 12 nga korriku për të dalë shumë shpejt në treg.

Kohët e fundit ka pasur një informacion në rritje se Apple do të shtyjë prezantimin nga shtatori në tetor për shkak të krizës së koronavirusit.

Për shkak të rrjedhjes së lajmeve masive nga blogeri Jon Prosser, praktikisht gjithçka dihet tashmë për madhësitë e ekranit, por edhe karakteristikat e tjera teknike, siç janë kamerat dhe sensorët e këtyre telefonave të mençur.

Kohët e fundit, ky bloger gjithashtu zbuloi më herët se Apple së shpejti do të lëshojë syze të quajtur Apple Glass, të cilat do të fillojnë të shiten me 499 dollarë.
Shtuar më 04/06/2020, ora 00:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori