"E çmendur", vajza rrezikon jetën duke hyrë në kafazin e luanit (VIDEO)
Ky është momenti tronditës kur një grua qëndron shumë afër një luani.

Ajo kaloi perimetrin e sigurisë në një kopsht zoologjik të Nju Jorkut dhe filloi ta “përshëndestegrabitqarin.

Fatmirësisht luani nuk reagoi dhe gruaja shpëtoi pa ndonjë kafshim fatal nga kafsha.
Shtuar më 02/10/2019, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori