"Çmendet" gruaja në avion, i thyen kompjuterin të dashurit në kokë (VIDEO)
Një grua e zemëruar i la pasagjerët në një fluturim të shokuar, ndërsa ajo thyen një laptop mbi kokën e të dashurit të saj, pasi e akuzoi atë për 'shikimin e një gruaje tjetër'.

Video-ja është postuar në mediat sociale nga një prej pasagjerëve të avionit i cili ka ndjekur të gjithë ngjarjen dhe ka treguar se i dashuri i saj i quajtur Memo ishte duke parë një vajzë tjetër në momentin kur e dashura është ‘çmendur’ nga xhelozia.

Mosmarrëveshja arrin kulmin kur gruaja e zemëruar e ndjek djalin nga pas nëpër avion me një kompjuter portativ të cilin ia thyen në kokë ndërsa njerëzit të shokuar e pyesin nëse u lëndua.

Nuk rresht së e ofenduari dhe fyeri duke e kërcënuar edhe me jetë.

Ndërsa sherri fillon të përkeqësohet, një anëtar i ekuipazhit të kabinës ndërhyn në përpjekje për të qetësuar situatën, duke vënë në dukje se ka një fëmijë të vogël në afërsi të gruas.

"Vetëm hiqeni atë nga avioni", tha një pasagjer i shqetësuar teksa shikonte se si po reagonte kjo grua.

Shtuar më 23/07/2019, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori