Të gjithë sytë nga Ivanka, rastet kur vajza e Trump ka lënë nam me veshjen (FOTO LAJM)

Ajo është e bukur dhe mjaft e suksesshme.

E bija e Donald Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes me stilin e saj unik, por ndodh që herë pas here ajo të guxojë më tepër me veshjen.

Dhe në këto raste, nëna e 3 fëmijëve ka shkaktuar debate të forta në media.

Më lart po ju tregojmë disa nga veshjet me të guximshme të Ivanka Trump.
Shtuar më 27/05/2020, ora 12:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori