Shkoi pa reçipeta në protestë, kush është e famshmja që po bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)

Prej disa ditësh, në SHBA kanë nisur protesta të fuqishme pas vrásjes së një afro-amerikani nga vetë punonjësit e p.licisë. Mes pròtestuesve aktivë, ka qenë edhe modelja 24-vjeçare Ireland Baldëin, vajza e aktorëve të famshëm Alec Baldëin dhe Kim Basinger.

Ajo dje është kthyer në pròtestuesen më të famshme në SHBA. Kjo, jo për ndonjë ide apo fjalim frymëzues të saj, por ka dalë pa rèçipeta në protestë, duke bërë që të gjithë të kthenin kokën andej nga ajo kalonte.

Dhe nga një pròtestuese, ajo është kthyer në objekt të pròtestës, ku shumë njerëz në rrjet e kanë kritikuar, se ka dashur të tërheqë vëmendjen me veshjen e saj të papërshtatshme.

Shtuar më 03/06/2020, ora 15:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori