Princi Charles flet publikisht pasi u infektua me koronavirus: Ishte e çuditshme (VIDEO)
Princi i Uellsit tani nuk është më në izolim, pas diagnostikimit të tij me koronavirus.

Princi Charles kaloi 7 ditë i mbyllur në Skoci pasi rezultoi pozitive me koronavirusin dhe shfaqi simptoma të lehta.

Por ditën e sotme ai ka publikuar një video ku shpjegon si u ndje gjatë eksperiencës.

Sipas tij koronavirusi ishte një eksperiencë e keqe, stresuese dhe e çuditshme. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2020, ora 15:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori