Plagosja mbrëmë në Lezhë, autori sherr me 37-vjeçarin për bizneset
Detaje të reja kanë dalë nga plagosja me armë zjarri e 37-vjeçarit Ardjan Kola në Lezhë. Mësohet se autori është Aleksandër Dedgjonaj ka plagosur në këmbë 37-vjeçarin pas një sherri për bizneset e tyre.

Autori dhe i plagosuri kanë bizneset pranë njëri-tjetrit në qytetin e Lezhës. Kola po trajtohet në spitalin e Lezhës. Ai ka marrë dy plumb në këmbë, ndërkohë që ende mbeten të paqarta rrethanat.
Shtuar më 11/09/2019, ora 08:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori