I vihet zjarri makinës së bashkëshortes së gjyqtarit në Tiranë
Gjatë natës së djeshme është djegur një automjet tip "Opel Corsa" pranë stadiumit "Selman Stërmasi" në Tiranë.

Mjeti qëndron në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj.

Bashkëshortja e Binajt punon në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.
Shtuar më 15/05/2019, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori