E FUNDIT/ Gjykata merr vendimin e papritur për banorët e Astirit
I kërkoi favore seksuale studentes për provimet, ndalohet pedagogu
Është vënë në pranga pedagogu i Universitetit të Elbasanit, i cili u denoncua mbrëmjen e sotme nga emisioni ‘Stop’.

Pas daljes së videos, policia mësohet se e ka vënë në pranga pedagogun, D. H..

Arrestimi i tij është bërë mbrëmjen e sotme.

Stop’ dokumentoi me zë dhe figurë se si pedagogu D. H. i kërkonte një studenteje raport intim, në këmbim të marrjes së provimeve. Jo vetëm lëndën e tij, por nëse vajza ishte e gatshme për atë që i kërkonte profesori, ai do t’ia zgjidhte të gjitha provimet, duke korruptuar edhe kolegët me njohje e dhurata.
Shtuar më 17/09/2019, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori