Aksident i rëndë në Mallakastër, një viktimë
Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në fshatin Fratar të Mallakastrës.

Nga shpejtësia e madhe janë përplasur dy automjete. Si pasojë
ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit tip “Benz" dhe janë plagosur 2 pasagjerët në mjetin tip furgon të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Fier.


Shtuar më 15/05/2019, ora 15:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori