Përmbyset makina në Elbasan, 2 të plagosur (FOTO LAJM)

Një aksident me pasojë plagosjen rëndë të dy personave është regjistruar pak më parë në Elbasan.

plagosur janë drejtuesi i mjetit dhe një pasagjer.
Ende nuk janë identifikuar personat të cilët janë përfshirë në aksident.
Zona ku ka ndodhur aksidenti quhet rrethrrotullimi i luleve.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e pllotë të ngjarjes.

Vijon...

Shtuar më 11/07/2019, ora 15:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori