Aksidentohet në vendin e punës, 34 vjeçari në gjendje të rëndë
Një 34-vjeçar është dëmtuar gjatë punës me sharrë në Gjirokastër.

Menti Cobo nga Berati është gjendje të kritike për jetën dhe ndodhet në reaminacion, në spitalin rajonal Omer Nishani.

Mësohet se 34 vjeçari ka marrë fraktura në shpatull, në bronjë dhe në krah.

Ndërkohë mësohet se 34-vjeçari do të transportohet për në Tiranë me helikopter.

Shtuar më 16/10/2019, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori