Bëhet virale videoja e "Albeu" për sherrin Rama-Haradinaj para syve të Vuçiç (VIDEO)
Një video e Albeu.com në Instagram është bërë virale në rrjet.

Bëhet fjalë për videon ku Rama dhe Haradinaj shfaqen si personazhe të rubrikës "Shihemi në gjyq" ndërsa Vucic rri dhe "bën" sehir.

Videoja është një ironi për situatën aktuale që është krijuar mes Haradinajt dhe Ramës, pas padisë që ky i fundit ngriti kundrejt Kryeministrit në detyre të Ksoovës, Ramush Haradinajt.

Kjo cështje ka ngritur shumë pakënaqësi pasi njerëzit ndjejnë që pas kaq kohësh një lider shteti i Shqipërisë po krijon armiqësira me Kosovën. /albeucom/

.
Shtuar më 21/01/2020, ora 09:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori