Baba i dy fëmijëve, kush është 65 vjeçari që u gjet i vrarë në pyll
Ditën e sotme një 65 vjeçar u gjet i vrarë me armë zjarri në Himarë.

Ylli Luçaj ishte qëlluar për vdekje mbrëmjen e sotme në fshatin Kuç të Himarës.

Trupi i pajetë e Luçaj u gjet në pyllin e fshatit, ndërsa ai ishte babai i dy fëmijëve dhe prej disa muajsh punonte në si roje në rrugën e re Kuç-Himarë që po ndërtohej shkruan bë.

65-vjeçari u qëllua me dy plumba, ndërsa ngjarja mbetet ende e paqartë. Policia ka shoqëruar disa persona si të dyshuar, apo që mund të kenë informacione për ngjarjen.

Shtuar më 31/05/2020, ora 21:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori