Shtyhet seanca për dy ministrat e Kosovës
Është shtyrë seanca fillestare ndaj Endrit Shalës, Dardan Gashit e Sami Lushtakut për datën 27 shkurt.

Kjo me kërkesë të avokatit Arianit Koci që propozoi që seancashtyhet, e kjo sipas tij pasi ëq ju duhet më shumë kohë.

Koci tha se sot kanë pranuar një provë për të cilën i duhet kohë për ta analizuar dhe për të t’u konsultuar me klientin e tij, Dardan Gashin.


Shtuar më 11/02/2019, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori