Policia e Kosovës aksion masiv kundër lojërave të fatit
Policia e Kosovës e ka konfirmuar se është duke u implementuar një plan operativ në disa lokacione në Vushtrri, ndërsa detaje tjera tani për tani nuk mund të bëhen të ditura deri në implementimin e plotë të këtij plani policor.

Ata bëjnë të ditur se në vazhdimësi kanë punuar dhe po punojnë me përkushtim në parandalimin dhe luftimin e dukurive negative në vend, veprave të ndryshme penale, përfshirë edhe lojërat e fatit.
Shtuar më 19/11/2019, ora 23:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori