Shqipëri-Islandë, formacionet zyrtare: Plot ndryshime te kuqezinjtë

Mbrëmjen e sotme në “Elbasan Arena” do të luhet sfida e vlefshme për Grupin H eliminator të “EURO 2020” mes Shqipërisë dhe Islandës, Kjo është ndeshja e gjashtë e kuqezinjve, të cilët kanë regjistrua

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.42 %
71.53 %
5.04 %
Total 555 Vota!