999 rezultate për

zoti

Rama uron Fiter Bajramin: Zoti i dëgjoftë lutjet tuaja e i dhëntë dritë çdo familjeje që sot feston Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit. Kre
Stjuardesa më e bukur e Emirates mbush plot Instagramin (FOTO LAJM) Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike. Me imazhe të tilla ësht
Dita e djeshme, numri më i madh i rasteve me koronavirus brenda një dite Organizata Botërore e Shëndetësisë shprehu shqetësimin të mërkurën në lidhje me rritjen e numrit të rasteve të reja me k
"Jeni Zoti i futbollit portugez", skuadra e vendlindjes së tij vjen me kërkesë të padëgjuar për Ronaldon Lojtarët e skuadrës portugeze Olhanense i kanë shkruar një letër sulmuesit të Juventusit, Kristiano Ronaldo, për t’i kër
"Silikon, rri si të ka bërë Zoti", Enca ironizon ndjekësit pas kritikave (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e ‘shoëbiz-it’ shqiptar, Enca ka ndarë së fundmi disa nga momentet gjatë seteve fotografike, ku ësht
Kreu i myslimanëve: Ja pse Nata e Kadrit është më e vlefshme se 1000 muaj Kreu i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë Bujar Spahiu i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” deklaroi se Nata e
"Më qëlluan me shqelma", Alfred Lela tregon dhunën nga policia Gazetari dhe analisti i njohur Alfred Lela u bë sot papritur njëri prej të ndaluarve nga policia në afërsi të Teatrit Ko
Alizoti: Presim që Veliaj të vije të na puthë në gushë tani, pastaj do na prishin shtëpitë (VIDEO) Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike Tomor Alizoti i ftuar në studion e “ABC News” ka komentuar shembjen e Teatrit
Meta bën lëvizjen e fundit nga Dvoranit: Të shkarkohet, ja arsyet! Ditën e sotme Presidenti Ilir Meta i është drejtuar me një letër Këshillit të Lartë Gjyqësor dhe Gjykatës së Lartë, ku t
Prej koronavirusit, një Ramazan si ky nuk është përjetuar kurrë më parë. Por ai nuk do ta ndryshojë besimin tonë te Zoti Nga Fethullah Gylen-NBCNews Muaji i shenjtë i myslimanëve, Ramazani, do të jetë ndryshe këtë vit. Nëpër të gj
Arrestohet zv/ministri kinez, çfarë do të thotë kjo në kohën e krizës nga Covid? Zëvendës ministri kinez i sigurisë publike, Sun Lijun, është arrestuar nën akuzat se “ka shkelur disiplinën e partisë dh
Qeni i ish-kampionit të boksit pret ende të zotin që humbi jetën për shkak të Covid-19 Me siguri të gjithë e njihni historinë e qenit besnik Hachiko që përloti botën. Ai priti për 9 vite të zotin, i cili
Basha uruon Pashkët me lepurushët e vajzave të tij: Zoti ju bekoftë ju dhe të dashurit tuaj (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është drejtuar me një mesazh besimtarëve ortodoksë me rastin e Pashkës. Ba
"Dora e zotit", Maradona: u thash të gjithëve, më përqafoni dhe heshtni (VIDEO) Legjenda e Argjentinës, Diego Armando Maradona do të shënonte dy gola të pabesueshëm ndaj Anglisë në 1986. Luhej gjys
Babai i Rihannës pozotiv me koronvirus, e bija bën të pamundur për ta shpëtuar (FOTO LAJM) Babai i Rihanna-s, Ronald Fenty, u diagnostikua me koronavirus, por falë ndihmës së të bijës dhe mjekëve, është shëndosh
Rama përmend Zotin nga foltorja: Ai ta ka dhënë jetën Kryeministri Edi Rama shpjegoi sot nga Kuvendi se përse duhet që të bëhen ndryshimet në Kodin Penal e të ndëshkohen ata
Koronavirusi dhe shqiptarët e Maqedonisë të lënë në mëshirë të Zotit Në fillim të këtij shkrimi dëshiroj t’ ju shpreh ngushëllime familjarëve të at
Rama i përgjigjet PD: Sa gjynah! Pse Zoti nuk i ushqeu fare Kreu i Qeverisë i është kundërpërgjigjur Partisë Demokratike, duke e cilësuar reagimin e tyre, “një kundërvënie të verbë
Rama publikon kurbën e përditësuar: Me ndihmën e Zotit do ia dalim (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka publikuar sërish sot kurbën e personave të prekur nga COVID -19. Në grafikun e paraqitur nga
Në këto kohë të vështira Sidrit Bejleri humb njeriun e rëndësishëm, ka një lutj për të gjithë Këngëtari i njohur Sidrit Bejleri ka njoftuar në rrjetet sociale, se ka humbur jetën pas një sëmundje të gjatë vjehrri i