999 rezultate për

zgjedhur

I katërti në botë shpallet lojtari i muajit në Premier League (FOTO LAJM) Premierliga e ka zgjedhur lojtarin më të mirë të muajit nëntor. Pa asnjë fije dyshimi dhe me plot meritë, Sadio Mane ësh
Formacioni më i mirë sipas Neymar, befason braziliani Padyshim që braziliani Neymar është një nga futbollistët më të mirë në botë, edhe pse dëmtimet e shpeshta nuk po e lejoj
Mustafa Nano thirrje Kuvendit që të mos votojë Arta Markun për Prokurore Gazetari dhe analisti i njohur Mustafa Nano, në emisionin e tij ka bërë një thirrje Kuvendit, që të mos votojë Arta Mark
Djali i tij ka zgjedhur Irlandën, Vata: E di që në Shqipëri po më shajnë Ish-kapiteni i Kombëtares, Rudi Vata, tha se ndihet shumë mirë që djali i tij, Rocco, ka zgjedhur të luajë për përfaqësu
Beyonce u rikthye dhe të gjithë "lanë kokën" pas veshjeve të saj! (FOTO LAJM) U bë një kohë të gjatë pa marrë asnjë lajm nga Beyonce dhe sapo nisëm t’ja ndjenim mungesën, na mahniti me daljet e fund
LISTA/ Këto janë 26 futbollistët që Reja ka përzgjedhur për dy ndeshjet e rradhës FSHF ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjet e 14 dhe 17 nëntorit kundër Andorrës dhe Francës. Trajneri Edoardo Rej
Për darkë me Brisha-t, Armina Mevlani "harron" dekolten dhe të shkurtrat (VIDEO) Blogerja e njohur Armina Mevlani ka tërhequr gjithmonë vëmendje me lidhjen e saj me djalin e ish-kryeministrit Sali Ber
6 qytetet më mira për të jetuar, në njërin prej tyre janë mijëra shqiptarë Kjo përzgjedhje është bërë nga kompania britanike ‘Economist Inteligence Unit’. Për të përzgjedhur këtë qytetin më të
Shqiptari zgjidhet në krye të Gjykatës Kushtetuese në Maqedoninë e Veriut Një gjykatës shqiptar për herë të parë është zgjedhur në krye të Gjykatës Kushtetuese në Maqedoninë e Veriut. Bëhet fjal
Veshja që Luana ka zgjedhur për mbrëmjen e sotme do t'ju le thjesht pa fjalë (VIDEO) O Zot çfarë po na shohin sytë! Luana Vjollca sot do të na ndriçojë ekranin dhe të gjithë do të mahnitemi pas saj.
Nga ushqimet e përzgjedhura te gjumi, kuriozitete nga jeta e Ronaldos Të gjitha femrat në botë do të donin të kishin në krah një si Cristiano Ronaldo: i pashëm, i pasur dhe i famshëm. Për të
10 emrat e përdorur vitin e fundit në Shqipëri për meshkuj dhe femra (FOTO LAJM) Shqiptarët preferojnë më së shumti emrat e huaj për emrat e fëmijëve të tyre. Një raport i Institutit shqiptar të Sta
Alisson është zyrtarisht portieri më i mirë në botë Portieri i Liverpoolit, Alisson Becker është zgjedhur portieri më i mirë në botë nga FIFA. Në garë të ngushtë, ai ka
Ulur në prehërin e tij, Jonida uron me fjalët më të bukura njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi është shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon foto ose video të ndryshm
Ky është zgjedhur stadiumi më i miri në botë Klubi anglez, Manchester City ka fituar edhe një titull tjetër por kësaj radhe atë për stadiumin më të mirë në botë.
EMRI/ Ky është kreu i ri i prokurorisë Mat Keshilli i Larte i Prokurorise ka zgjedhur sot me 8 vota pro, drejtuesin e ti te Prokurorise prane Gjykates se Shkalles
Mesi i shtatorit e gjen Vlorën të mbushur me turistë Jemi në mes të shtatorit, por për shumë shqiptare e të huaj pushimet nuk kanë mbaruar. Në Vlorë këtë të dielë ishin t
Ronaldo reklamon linjën CR7 në automjete historike (FOTO LAJM) Cristiano Romaldo ka menduar një mënyrë të veçantë reklamimi për linjën e re Fall/Winter 19 të koleksionit të tij. Yl
As Eneda Tarifa nuk i rezistoi fotove me bikini,duket në super formë (FOTO LAJM) Në këto ditë të nxehta vere, Eneda Tarifa ka zgjedhur bregdetin për të pushuar. Këngëtarja ka zgjedhur që këtë fundgu
Erik Lloshi nis muajin e mjaltit pas dasmës, çifti ka zgjedhur këtë destinacion (FOTO LAJM) Në 17 gusht këngëtari i njohur Erik Lloshi dhe bashkëshortja e tij, Romina celebruan dashurinë e tyre me martesë. Das