999 rezultate për

vizita

Baby-shower live në emision! Brunilda Lahe përlotet nga vizita surprizë (FOTO LAJM) Emisioni “Soirée” në “Top Channel” u kthye në një festë për vajzën e moderatores Brunilda Lahe, që do të vijë së shpejt
900 fëmijë rezultojnë me HIV pozitiv, shkaktar doktori 900 fëmijë nën moshën 12 vjeç në një qytet pakistanez kanë rezultuar me HIV positiv. Kjo pasi një pediatër mashtrues
Vizitat në vendet islamike, Kate Middleton shkëlqen me të gjitha veshjet (FOTO LAJM) Kate Middleton shquhet për shijen e saj të hollë në veshje dhe këtë herë e ka treguar padyshim se di edhe të respektojë
Takimi Rama-Conte, mësohet çfarë u diskutua Kryeministri i vendit Edi Rama ka pritur në një takim zyrtar kryeministrin italian Giuseppe Conte, vizitë kjo e zhvillua
I lodhur dhe i vrenjtur në fytyrë, kështu u kthye Rama nga Berlini (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është fotografuar në avion teksa kthehej nga vizita 3 ditore në Gjermani. Në foto ai shihet të
E BUJSHME/ Samir Ujkani kryen vizitat mjekësore te Torino Samir Ujkani është futbollisti më i ri i Torinos. Portieri i përfaqësueses së Kosovës pasi mbylli marrëveshjen me turqit
Çudit De Ligt: Tek Juventusi më kontrolluan edhe dhëmbët Matthijs De Ligt ishte një nga lëvizjet më të mëdha të kësaj merkato, teksa kompletoi kalimin e tij nga Ajaksi te Juvent
Ylli i United nesër kryen vizitat mjekësore tek Interi Sulmuesi i Manchester United-it, Alexis Sanchez, nesër do t’i kryejë testet mjekësore tek Interi. Interi ka arritur m
Mbrojtësi më i shtrenjtë në historinë e futbollit mbërrin për vizitat mjekësore te Manchester United Harry Maguire ka mbërritur në Manchester, ku pritet ti kryejë edhe vizitat mjekësore. Mbrojtësi anglez do të kalojë t
Bekim Balaj kryen vizitat mjekësore te klubi i ri Bekim Balaj duket se e ka gjetur ekipin e ri. Zërat e fundit thonë se shkodrani edicionin e ri do të mbajë veshur fanell
Nuk kaloi me sukses vizitat mjekësore, futbollisti "i ngec në derë" Juventusit Ditën e djeshme Matia Perin ka mbërritur në Portugali, ku do të firmosë një kontratë 5-vjeçare me Benficën. Por sipas
De Ligt kryen vizitat mjekësore, e presin shumë pak tifozë (VIDEO) Kjo e mërkurë do të jetë dita e Matthijs de Ligt, i cili do të bëjë të gjithë hapat e nevojshëm për t’u zyrtarizuar si l
Vizita në Beograd, çfarë presin serbët nga Macron Ndërmjet zbulimit të tabelës në aeroportin e Nikola Tesllës dhe në një adresim ndaj qytetarëve bashkë me nikoqirin e tij
"Jam shumë i lumtur", Barela mbërrin në Milano për vizitat mjekësore Mungon vetëm zyrtarizimi, por Kaljari ndërkohë ka dhënë "dritën jeshile" për transferimin e Nikolo Barelës tek Interi.
Rabiot nesër zhvillon vizitat mjekësore te Juventus Adrien Rabiot nesër pritet të kryej testet mjekësore te kampionët e Serie A, Juventus. Sipas "Calciomercato", Zonja e
Rrahmani drejt Serisë A, të martën kryen vizitat mjekësore te klubi i njohur Qendërmbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani është shumë pranë kalimit te klubi i Veronës në Serinë A, teks
"K9" dhe FSK rrethojnë hotelin ku do të qëndrojë Clinton Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton – miku më i madh i kosovarëve, vjen sot në Kosovë. M
Vizita e Enver Hoxhës në Kullën e Hirit Ishte muaji qershor i vitit 1954, populli i Korcës ka patur një rol të vecante në luftë, një trashigimi kulturore të gje
Vizita në Gjermani, zbulohet axhenda e kreut të opozitës Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë vizitës së tij në Berlin do të jetë pjesë e një ligjirate me temën “Dialo
Papa Francesku pritet të vizitojë Maqedoninë: Ia kushtoj Nënës Terezës Shkupi po përgatitet për vizitën e Papa Françeskut, i cili do të qëndrojë në Maqedoninë e Veriut pas një vizite treditor