999 rezultate për

vishni

Kryefjal e trendit të momentit, si t'i vishni getat sipas vajzave shqiptare (FOTO LAJM) Si të jesh trendi këtë sezon? Një palë geta do t'ju "shpëtojnë" jetën duke u dukur mjaft trend si në përditshmërinë t
Shtatë arsye pse nuk duhet ta vishni kurrë të njëjtën rrobe dy ditë rresht Mesatarisht, sa netë me radhë vish të njëjtën pizhame në shtrat? Kur u anketuan, burrat thanë se prisnin mesatarisht 13
Nuk ju gjenden ilaçet? Ja me çfarë ta ulni temperaturën në kushtet e shtëpisë Ka disa produkte ushqimore që ulin temperaturën e lartë, njësoj si medikamentet e posaçme. Patate Grijeni pataten,
Çfarë të vishni në janar, nëse ju janë "mërzitur" veshjet që keni (FOTO LAJM) Të vendosësh çfarë të veshësh në janar mund të jetë pak e vështirë. Jashtë është ftohtë dhe ju duhet të qëndroni ngrohtë
Pse duhet të vishni të brendshme të kuqe në 31 dhjetor Duket se është kthyer në një rregull tashmë që natën e Vitit të Ri veshim të brendshme të kuqe. E kuqja konsiderohet nua
5 mënyra të ndryshme se si ta vishni një këmishë të bardhë (FOTO LAJM) Një këmishë e bardhë është esenciale për garderobën e secilës grua. Kjo këmishë, shkon me të gjitha llojet e veshje
Nëse nuk ju gjenden ilaçet, me çfarë ta ulni temperaturën në kushtet e shtëpisë Ka disa produkte ushqimore që ulin temperaturën e lartë, njësoj si medikamentet e posaçme. Patate Grijeni pataten,
Pa përdorur asnjë ilaç, produktet që ju ulin temperaturën Ka disa produkte ushqimore që ulin temperaturën e lartë, njësoj si medikamentet e posaçme. Patate Grijeni pataten,
Çfarë të vishni për Halloween? Jona Spahiu dhe i biri ju japin idenë më të bukur (FOTO LAJM) Na ndan edhe një ditë nga festa e Halloween-it, mirëpo atmosfera “e frishme” ka filluar të ndihet që tani në shtëpinë e
Këto janë 7 trendet që duhet të vishni këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Nëse jeni prej atyre që ju pëlqen të ndiqni modën e të azhornoheni me të rejat më të fundit në industrinë më të madhe në
5 mënyra të ndryshme se si ta vishni një këmishë të bardhë (FOTO LAJM) Një këmishë e bardhë është esenciale për garderobën e secilës grua. Kjo këmishë, shkon me të gjitha llojet e veshje
Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si t'i vishni edhe në ditë të ftohta (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
Janë në modë, por kurrë mos vishni më xhinse të ngushta Xhinset e ngushta edhe pse janë padyshim një nga trendet e momentit, vijnë me rreziqet e tyre. Kjo pasi shpeshherë mu
Me këtë truk që mësuam, tani mund t’i veshim fustanet e verës në vjesht (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë të vishni fustanet e verës në vjesht apo dimër? Sigurisht që kjo gjë ju ka shkuar në mendje
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
5 mënyra të ndryshme se si ta vishni një këmishë të bardhë (FOTO LAJM) Një këmishë e bardhë është esenciale për garderobën e secilës grua. Kjo këmishë, shkon me të gjitha llojet e veshje
Disa ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Për t'u dukur të veshur shtrenjtë, këtë verë vishni këto ngjyra (FOTO LAJM) Këtë verë mund të vishni ç'të doni, vetëm me një kusht: të jenë në ngjyrat më lart! Ngjyrat kanë fuqinë të krijojnë
Atletet e kësaj vere që mund t'i vishni me cfarë të doni (FOTO LAJM) Atletet do të vazhdojnë te mbeten mjaft të preferuara këtë verë. Përvecse të bukura e me përdorim të gjerë, ato janë dhe
Mos i vishni asnjëherë të njëjtat këpucë çdo ditë, rrezikoni pa e kuptuar Ne e kuptojmë se janë kohë të vështira financiarisht. Dhe luksin e zgjedhjes së një koleksioni këpucësh nuk e kanë shumë