999 rezultate për

viktimĂ

80 viktima në Shqipëri, humb jetën një tjetër i prekur nga Covid-19 Ndërron jetë në QSUT një 82-vjeçar nga Kruja. Viktima me inicialet B.D ishte prej ditesh i intubuar dhe pasditen e sotme
Përlotet shefja e Infektivit kur flet për viktimat e COVID-19: Ky është momenti më i vështirë "Nuk kishte një moment më të vështirë sesa të merrja dikë që se njeh në telefon dhe t’i thuash që i afërmi yt ka vdekur.
DETAJET/ Librat "e zinj" në shtëpinë e viktimave, sekti që ndiqnin nëna e dy vajzat Policia e Tiranës prej ditës së enjte, kur nënë e bijë u zbuluan të vdekura në apartamentin e tyre në Kombinat, po anali
Vdes edhe një person me koronavirus në Kosovë, ky është viktima Ka vdekur një tjetër person, si pasojë e infektimit me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari në detyrë i Komun
Tre viktima e mbi 70 raste, si u zgjerua sot zinxhiri i infeksionit në vend Gjatë 24 orëve të fundit ministria ka konfirmuar 3 humbje të tjera jetësh si dhe 71 raste të reja me COVID-19. Shpërn
Gazetari shqiptar i infektuar me Covid-19 bën deklaratën e fortë: Viktimat zëvendësohen direkt me të tjerë I deklaruar me Covid-19 kohë më parë, gazetari nga Kosova, Berat Buzhala, u ka bërë apel të gjithë qytetarëve që të resp
Sot vetëm shtatë viktima, sa raste të reja shënoi Italia Në 24 orët e fundit Italia ka regjistruar 7 viktima dhe 192 raste të reja me Covid-19. Ndërsa numri i të infektuarve
2 viktima dhe mbi 70 të infektuar, si u shpërnda sot harta Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 392 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të cilat janë konfirmuar 74 ras
Rritet sërish numri i viktimave, 2 persona humbën jetën në 24 orë Shënohen 2 viktima të tjera nga COVID-19. Ndërkohë janë konfirmuar 74 raste të reja gjatë orëve të fundit. Shifrat e
Gjashtë viktima dhe 147 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni në 24 orët e fundit Gjatë 24 orëve të fundit prej 1296 testimeve të realizuara, 147 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas qyteteve në Sh
Kunati rrëfen mes lotësh vizitat në shtëpinë e viktimave: Sekti fetar i mori në qafë Sotir Kristollari, kunati i Zhaneta Josfifit, gruas që u vetëflijua bashkë me vajzën në banesë, rrëfen në një intervistë
Rëndohet sërish bilanci, dy viktima në 24 orë Ministria e Shëndetësisë njoftoi për 67 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit, ndërkohë që janë shënuar dy vi
Viktima e dytë, mbytet një pushues në Durrës Një pushues është mbytur mbrëmjen e sotme në bregdetin e Durrësit. Viktima, një mashkull 73-vjeç, dyshohet se u mbyt,
Shtatë viktima dhe 165 raste të reja në Maqedoni 165 të infektuar, 7 viktima dhe 128 të shëruar është bilanci i Kovid-19 për 24 orë në vend. Numri më i madh i të infektu
Alarmante: Mbi 500 viktima nga aksidentet gjatë 2019-s në vend Në vitin 2019, nga aksidentet rrugore në Shqipëri humbën jetën 519 persona, ose gati 12% më shumë se viti i kaluar, sipa
3 viktima në 24 orët e fundit, Manastirliu del me thirrjen e fortë: Mbani maska! Në 24 orët e fundit nw Shqipwri, një 63 vjeçare nga Tirana, një 65 vjeçar nga Tirana dhe një 60 vjeçar nga Elbasani, kan
Shifrat e fundit, kaq viktima janë shënuar sot në Itali nga COVID-19 Në 24 orët e fundit Italia regjistron 30 viktima Covid-19, e 201 të infektuar më shumë gjatë 24 orëve të fundit. Numr
Ditë e zezë për Maqedoninë e Veriut, rëndohet bilanci i viktimave nga koronavirusi Sot Maqedonia e Veriut ka regjistruar 13 viktima dhe 173 raste të reja me koronavirus. Statistikat e fundit tregojnë
Katër viktima dhe mbi 100 raste të reja, si lëvizën shifrat në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut informon se në 24 orët e fundit janë bërë 954 teste ku prej tyre 120 ras
45 raste dhe 2 viktima, si u shpërnda sot harta ISHP ka konfirmuar 45 raste të reja me koronavirus në të gjithë vendin gjatë 24 orëve të fundit duke e rënduar situatën