999 rezultate për

videot

Pentagoni publikon pamjet zyrtare ku duken UFO-t (VIDEO) Pentagon publikoi 3 video që tregojnë pilotët e Marinës Amerikane të cilët vënë re objekte fluturuese të paidentifikuara
Videot e këtyre mjekëve do t'ju zbukurojnë ditën (VIDEO) Mjekët, infermierët dhe punonjësit e tjerë të shëndetësisë janë në radhë të parë në luftën kundër Covid-19, një sëmundje
Një karantinë si e Florian Agalliut, moderatori ndan videot plot të qeshura me vajzën (VIDEO) Moderatori i njohur, Florian Agalliu ka ndarë gjatë këtyre ditëve videot më të bukura pranë dashurisë së tij më të madhe
Pandemia e koronavirusit dyfishon telefonatat e videot në Whatsapp, porosia e Zuckerberg Telefonatat dhe videot në WhatsApp janë dyfishuar, përtej pikut tradicional vjetor të natës së Vitit të Ri. "Për mome
"Të qeshim sëbashku", Liberta Spahiu publikon videot e "fshehta" (VIDEO) Moderatorja e njohur kosovare, Liberta Spahiu ka ndarë së fundmi në ‘Instagram-in’ e saj një video ku shfaqet gjatë xhir
"Nxirrni videot para operacioneve plastike", Bleona sapo thumboi publikisht Luanën? (FOTO&VIDEO) Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka ndarë një video të projektit të saj muzikor të publikuar në vitin 2006, "Hallall e
"Jeta e tyre në rrezik", kreu i PD në Fier nxjerr videot nga helmimi i nxënësve Kryetari i degës së PD-së në Fier, Luan Baçi ka reguar në lidhje helmimin e nxënësve në gjimanzin “Janaq Kilica”. Ai
I dalin fotot skandaloze, vajza përjashtohet nga ushtria (FOTO LAJM) Një ushtare e një kompania private është laguar nga puna e turpëruar pasi qindra foto dhe video të saj u gjetën në faqet
Një 8-vjeçar fitoi 26 milionë dollarë për 2019-ën Me YouTube, shumë persona që kanë një kanal, fitojnë para. Për vitin 2019 ishte një 8-vjeçar, fitimet e të cilit arri
Po ju bën kokën "lëmsh", kush është burri misterioz në videot e Loredanës (VIDEO) Këngëtarja e njohur dhe e dashur nga publiku shqiptar Loredana, pas ndarjes nga Mozzik me të cilin ka sjellë në jetë vog
Nga konflikti për shtëpinë te videot kërcënuese, pse Erdeti masakroi për vdekje kunatën Vrasja e Enkeleda Çapokut ka tronditur këtë mëngjes Paskuqanin. Fillimisht ajo u godit me mjete të forta nga kunati,
U vetëhelmua pas shantazheve për videot intime, lirohet nga burgu ish i dashuri i adoleshentes Gjykata e Beratit ka liruar nga burgu 17 vjeçarin Davide Kovaçi, i akuzuar se u bë shkak për vetëhelmimin me pesticide t
Pushime si në përralla! Ermal Fejzullahu do ju lërë pa fjalë me videot e pushimeve (VIDEO) Pushimet në një vend me diell në mes të dimrit, janë zgjedhja që shpesh bëjnë personazhet e njohur. Këtë vit të shumt
Iu kishin publikuar videot në faqe pornografike, 22 gra marrin dëmshpërblimin marramendës Një gjykatë amerikane ka vendosur që 22 gra duhet të dëmshpërblehen me 12.7 milionë dollarë nga pronarët e një faqeje po
Vajza-thesar e Kinës, që e dëshiron gjithë bota Kohët e fundit, Li Ziqi, një vajzë nga provinca Sichuan e Kinës Jugperëndimore, është bërë shumë e njohur në mbarë globi
"Spiegel" nxjerr videon: Ushtarë të maskuar grekë kthejnë emigrantë me gomone në Turqi Qeveria Greke ka kundërshtuar gjithmonë se ajo po kryente sulme të paligjshme në kufirin me Turqinë. “Ne nuk po i dër
Dikur bëri bujë në The Voice, këngëtarja shqiptare tregon si e përjashtoi trajnerja (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Eugena Aliu tre vite më parë bëri bujë me performancën e saj në "The Voice of Turkey", pasi zëri i
E kërcënoi se do i publikonte videot me të dashurin nëse nuk bënte s*ks me të, djali e pëson keq “Nuk do të ti nxjerr videot e tua intime në internet nëse do të kryesh marrëdhënie seksuale me mua.” Ky është kërcëni
Qeshni me lot, këto janë videot më qesharake të vitit 2019 (VIDEO) Pa dyshim që këto video mund të i fusim në listën e videove më qesharake për këtë vit. Nëse keni nevojë të qeshni, at
Çfarë dreqin janë këto? Videot e UFO-ve qenkan të vërteta (FOTO LAJM) Marina amerikane më në fund e pranoi: videot që tregojnë objekte të supozuara si jashtëtokësore duke lëvizur në ajër, ja