E FUNDIT/ Aksident në Tiranë, makina plagos këmbësorin
999 rezultate për

video

Ndahen çmimet kombëtare të Letërsisë, Enkel Demi fiton çmimin e romanit më të mirë (VIDEO) Ministria e Kulturës ka shpallur çmimet kombëtare të Letërsisë për vitin 2018. Juria e përbërë nga Brikena Çabej, Dhu
Përkëdhelet me të dashurin e ri në publik, video e Loredanës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Një video e një çifti që pretendohet se është reperja e njohur Loredana dhe reperi gjerman Zuna po qarkullon online!
Alla e quajti videon montazh, ish deputeti i bën "presion" të japë dorëheqjen Ish deputeti i LSI-së, Perparim Spahiu ka reaguar lidhur me pamjet ku kryebashkiaku Lefter Alla shfaqej hapur teksa mert
E akuzuan për qoka me Ramën, Ermal Mamaqi tregon si iu lut Berishës për rolin (VIDEO) Ermal Mamaqi gjatë emisionit “Tempora” në RTV Ora, tregoi se ftesën për t’u bërë pjesë e filmit “I Love Tropoja” ia ka b
Artan Hoxha flet për videon e Lefter Allës: Më kanë kërcënuar me jetë! Gazetari Artan Hoxha në studion e Abc Neës ka dhënë detaje nga video e kryebashkiakut të Bulqizës i cili konsumon lëndë
"Vetëm i mora erë…", kryebashkiaku i Bulqizës masakrohet në rrjetet sociale (FOTO & VIDEO) Rrjetet sociale kanë shpërthyer në meme, pas publikimit të videos së kryebashkiakut socialist, ku ky i fundit shihet duk
Pasimi me prapanicë i Neymar, pamjet bëhen virale (VIDEO) PSG fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Reimsit dhe kaloi në finalen e Kupës së Ligës në Francës, në një ndeshje që më shumë ës
Videoja është montuar nga PD? Artan Hoxha tregon se si qëndron e vërteta Gazetari Artan Hoxha ka komentuar reagimin e kryebashkiakut të Bulqizës, në lidhje me videon e publikuar. Lefter Alla
Deputeti i PS-së: Nëse vërtetohet video e Lefter Allës, do të shkarkohet! Deputeti Xhemal Qefalia reagoi pas publikimit të videos, ku thuhet se kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla pi kokainë.
Kupa e Italisë/ Juventus shkatërron Romën dhe siguron gjysmëfinalen (VIDEO) Juventus ka triumfuar 3-1 ndaj Romës, ku i kanë mjaftuar vetëm 45 minutat e para për të siguruar kalimin në gjysmëfinale
Tottenham triumfon ndaj Norwich, 6 pikë larg zonës Champions (VIDEO) Janë mbyllur dy nga tre sfidat e sotme në Premier League, me Leicester Cityn dhe Tottenham Hotspur që kanë marrë tri pik
Juve shkatërron Romën, Bonuci shënon dhe golin e 3 (VIDEO) Juventus duket se i ka mbyllur llogaritë me Romën. Bardhezinjtë kanë shënuar dhe golin e 3 me Bonuccin duke mbyllur
Sukur rrëfen vuajtjet: Në Turqi arrestonin këdo që fliste, nuk besoj se Fenerbahçe ka trukuar ndeshje (VIDEO) Hakan Sukur ka folur në lidhje me agjendën e Turqisë, duke filluar që nga çështja që ka të bëjë me trukimin e ndeshjeve
Fantastik Ronaldo, portugezi ndëshkon Romën (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh përballë Romës falë CR7. Portugezi realizoi një gol mjaft të bukur me të majtën në min
Nga Afrika vjen skema perfekte për gjuajtjet e dënimit (VIDEO) Goditjet e dënimit janë specialitet më vete dhe shumë futbollistë edhe sot njihen në botë si mjeshtërit e kësaj pune.
Detajet e videoskandalit të Lefter Allës, kur u filmua dhe kush ishte i pranishëm Gjatë publikimit të videos së kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla, pasditen e sotme gazetari investigativ Artan Hoxha
Tmerrohen serbët, flamuri shqiptar shfaqet në Cetinje (VIDEO) Nacionalistët malazezë organizuan një protestë të mërkurën në mbështetje të shtetësisë së Malit të Zi, që po cenohet nga
I doli videoja duke thithur kokainë, reagon kryebashkiaku i Bulqizës e zbulon fajtorin Ditën e sotme gazetari Artan Hoxha publikoi një video në ABC news, ku sipas tij dallohet kryebashkiaku i Bulqizës duke p
10 fakte interesante që nuk i keni dëgjuar më parë (VIDEO) 1.Gudulisja nga penda quhet Ptheronophobia 2.Kopetë e gjelit janë të njohura si vrasëse 3.Shakaja më e vjetër e “n
Pas videos së Allës, hidhen dyshime për një grup të strukturuar kriminal në Bulqizë? Ditën e sotme në media ka qarkulluar me shpejtësi videoja e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla pasi është filmuar d