999 rezultate për

ulin

Moti i keq dhe era e fortë rrëzojnë pemën në mes të rrugës, e shkulin shtyllën (VIDEO) Prej ditësh moti i keq ka pushtuar Shqipërinë. Moti i keq dhe erdha e fortë në qarkun e Elbasanit ka bërë që aksi El
Kufizimi i lëvizjes, Alimehmeti: Oraret nuk ulin numrin e infektimeve Ashtu sikundër është raportuar edhe ditën e djeshme, në vend pritet kufizimi i lëvizjes duke filluar nga ora 20:00 që pr
Julin apo Gentin? Kë zgjedh publikisht Ermal Mamaqi (VIDEO) Me siguri të gjithë jeni fansa të grupit të famshëm “The SHBLSH”, i përbërë nga Ermal Mamaqi, Julian Deda dhe Gentian Ze
Deschamps i përgjgjet Moulinit: Çështja e Benzemas tek Franca ka përfunduar Selektori i Francës, Didier Deschamps, i është përgjigjuar kandidatit për president në Federatën franceze, Michel Moulin
I besojnë më shumë Rusisë, Daçiç dhe Vulin refuzojnë të vaksinohen me Pfizer Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq dhe ministri i Brendshëm i Serbisë, Aleksandar Vullin morën vaksinën ruse ku
Protestuesit e revoltuar nuk ndalen: Shkulin semaforë, bllokojnë rrugët dhe shkatërrojnë gjithçka Protesta e qytetarëve të revoltuar po vijon prej dy orësh në rrugë të ndryshme të kryeqytetit. Të rinjtë e indinjuar
Pa përdorur asnjë ilaç, produktet që ju ulin temperaturën Ka disa produkte ushqimore që ulin temperaturën e lartë, njësoj si medikamentet e posaçme. Patate Grijeni pataten,
Rama thirrje mjekëve, infermiereve dhe mësuesve: Po votuat Lulin dhe Monën, do ju flakin në rrugë! "Të gjitha këto bien sa hap e mbyll sytë, mjafton që të votosh Lulin, merr edhe Liken dhe Monikën. Të gjitha këto ikin..
Kaluan natën në komisariatin e Vlorës, flet shtetasi rus: Vetëm në Shqipëri mund të ndodhë kjo! Dmitriy Nikulin një prej rusëve që ishte në bordin e velierës së ndaluar nga policia kufitare e Vlorës gjatë ditës së dj
Gjobë nëse se vendos! Muka kundërshton Ramën: Maskat nuk e ulin infeksionin Mjeku epidemiolog, Taulant Muka, i ftuar në edicionin qëndror në Ora News, përballë gazetares Matilda Mcini, foli rreth
Zakonet që ulin nivelin e inteligjencës te njerëzit Edhe pse në pamje të parë duket se nuk kanë asnjë lidhje me inteligjencën, është vërtetuar shkencërisht se zakonet e për
"Vuçiç të më kërkojë ndjesë", ministri serb i përgjigjet Ramës: Kërko ti falje! Ministri i Mbrojtjes në Serbi Aleksandër Vulin ka reaguar sërish duke ju përgjigjur kryeministrit Edi Rama, në lidhje me
Rama: Pres nga Vuçiç të kërkojë falje Kryeministri Edi Rama gjatë një komunikimi për media deklaroi se pret nga qeveria serbe falje, lidhur me fjalët e thëna
Eliminoi në sy të fëmijëve 26-vjeçarin, kush është Paulin Nikaj i ekstraduar sot në Shqipëri Paulin Nikaj, 40 vjecc dhe i dënuar me 30 vite burg nga gjykata italiane pasi ekzekutoi në parkimin e një qendre tregtar
Ministri serb shpërthen ndaj Ramës: Do kujtohesh për çorapet e shqyera! Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksandar Vulin ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama. Sot Rama e p
Serbia e shqetësuar: Porti i Kosovës në Durrës krijon "Shqipërinë e Madhe" Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin ka bërë thirrje për bashkimin e të gjithë serbëve në rajon, në mënyrë që të n
Super sulmuesi i Wolves drejt Manchester United Ylli meksikan i Wolverhampton Wanderers, Raul Jimenez, është afër një marrëveshje të mundshme me ‘Djajtë e kuq’. Sipa
Mos i lini pas dore, cilat janë shenjat e para të diabetit Diabeti është një sëmundje që mund të prekë çdo moshë. Ai shkaktohet nga mungesa totale e prodhimit të insulinës. P
Gjendet pa jetë në moshën 32 vjeçari kampioni i botës (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbarë opinionin sportiv. Aleks Pulin, dy herë kampion bote në disiplinën e snoubord, ës
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin luksoz dhe disa mijëra euro, Tare thumbon Ndreun Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili