999 rezultate për

trupin

Rrezikoni seriozisht, çfarë ndodh me trupin tuaj nëse jeni adhurues i të kripurave Sipas American Heart Association, ju duhet të konsumoni jo më shumë se 2.300 mg kripë në ditë, çka është ekuivalente me
Kërkime intensive për trupin e Naya Riveras, çfarë mendohet të ketë ndodhur me aktoren Ylli i serialit “Glee”, aktorja Naya Rivera mund të ketë goditur kokën dhe rrëshqitur nga varka e saj në një liqen në Ka
Kjo metodë e lashtë kineze thuhet ju pastron tërë trupin nga toksinat Kjo është një metodë e lashtë kineze që do t’ju ndihmojë të detoksifikoni të gjithë trupin tuaj përmes këmbëve. Ky trajt
Horror i vërtetë! Nëna mbyt djalin e saj të mitur dhe ia fsheh trupin në garazh (FOTO LAJM) Një nënë ka mbytur djalin e saj të mitur pasi ishte lodhur nga ai pasi përdorte shumë telefonin deri në orët e vona të n
Me trupin çokollatë dhe pa make up, Dua Lipa super në formë (FOTO LAJM) Dua Lipa është një nga artistet me origjinë shqiptare që njihet në mbarë botën për talentin e saj në muzikë. Por, për
Me bikini dhe trupin "çokollatë", foto e fundit e Luanës po bën namin (FOTO LAJM) Mjafton emri i saj që në media të bëhet zhurmë dhe imagjino çfarë mund të bëjë një foto e Luana Vjollcës me bikini duke
Shpëtoni këtë verë nga celuliti, ky është serumi bio që e tret mënjëherë Një ndër problemet më të zakonshme të lëkures është celuliti. Celuliti shfaqet pavarësisht moshës apo peshës së trupi
Keisi Stresit rrëzohet nga motorri i ujit, shenjat në trupin e saj janë shqetësuese (FOTO LAJM) Ish-partnerja bukuroshe e Stresit, Keisi është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo ndodhet prej kohësh në Kanada dhe siç
Vdes nga koronavirusi, familja djeg gabimisht trupin e një tjetri Britania e Madhe është një ndër vendet më të prekura nga COVID-19. Një familje ka djegur trupin e një personi tjetër
Keni nevojë të bini në peshë? Një program detoksifikues për 24 orë Çdo moment i vitit mund të jetë i duhuri për të zbatuar një program detox i cili ndihmon për të detoksifikuar trupin, pë
1 thelb hudhër esëll bën mrekulli për organizmin Ideja e të ngrënit hudhra mund të mos ju entuziasmojë aspak, sidomos kur sillni ndërmend aromën e tyre karakteristike. P
Panxhari mund të rregullojë gjithçka që është "gabim" në trupin tuaj Ato nuk janë vetëm ushqyes të domosdoshëm të përditshëm si vitamina B, hekur, mangan, bakër, magnez dhe kalium, këto gur
Vajza kini kujdes! Shenjat e trupit që tregojnë se burri ju ka tradhtuar (FOTO LAJM) Nëse së paku për disa javë përqendroheni dhe vështroni trupin e partnerit dhe arrini të mësoni gjuhën e trupit të saj ap
Ndryshimet e mahnitshme, këta aktorë meritojnë medalje ari (FOTO LAJM) Kur je një personazh publik presioni për të qenë sa më në formë është shumë i madh. Kur bie fjala te një trup perfekt
Me bikini të bardha dhe trupin "çokollatë", Nora Istrefi bëri namin me këtë look (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Nora Istrefi tregohet shumë aktive në rrjete sociale. Ajo gjithmonë tërheq vëmen
Me të afërmin e vdekur në bagazh, policia italiane zbulon trupin në makinën e dy shqiptarëve Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Policia italiane ka ndaluar dy shqiptarë nga Kosova në portin e Barit, teksa
Incident në mbledhjen online, politikania del topless para kolegëve (FOTO LAJM) Një senatore meksikane u kap duke dale topless në një konferencë të qeverisë, pa pasur dijeni se kamera e saj ishte ndez
Viri re! Dylli i veshit mund t'ju tregojë shumë për trupin tuaj Mund të ju duket e pabesueshme, por dylli i veshit mund të tregojë shumë për shëndetin tuaj. I verdhë, i lagësht dhe
Si po e dëmton trupin tuaj qëndrimi ulur për një kohë të gjatë Jeta duke qëndruar ulur e kombinuar me stresin e përditshëm mund të rrezikojë vërtet shëndetin tonë. Kalimi i pjesës
Ngjarje misterioze në Belsh: Vdes 40-vjeçari, familjarët nuk marrin dot trupin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Belsh ku një burrë i moshës 40-vjecare ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta.