999 rezultate për

tragjik

"Si u dënua ish-përkthyesi i Enverit", historia tragjike e profesorit që mblidhte letrat te plehrat Publikohet historia e panjohur e Gjergj Komninos me origjinë nga fshati Mbrezhdan i Këlcyrës, i cili pasi kishte studiua
I fiksuar pas shpejtësisë dhe motorave, dalin pamjet e aksidentit tragjik të shqiptarit (VIDEO) Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident me motor në Amerikë. Ngjarja tragjike nga ndodhur në Nju Xhersi ku 52 vj
Tragjike: Ish-sportisti vret gruan dhe tre fëmijët e tij duke i vënë flakën makinës dhe më pas bën vetëvrasje Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Australi. Ish-lojtari i ragbit, Rowan Baxter ka mbutyr familjen e tij, pasi i kish
Ngjarje tragjike në familjen shqiptare, foshnja 2 muajshe vdes para prindërve Një aksident i rëndë rrugor mes tre makinash ka shkaktuar vdekjen e një foshnje 2 muajshe. Ngjarja tragjike ndodhi më
LIVE/ Policja vrau 4 familjarët, nxirren nga banesa trupat e 5 viktimave në Gjilan (VIDEO) Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Gjilan ku një ish-efektive policie ka qëlluar për vdekje 4 anëtarë të
Historia e panjohur dhe tragjike e eliminimit me tank të dy shokëve nga Shkodra Publikohet historia e panjohur e ndodhur në qytetin e Shkodrës më 23 janar të vitit 1983, kur dy të rinj, Fatmir Gusha
Tentoi vetëvrasjen duke prerë gishtat e këmbës, por e varrosën të gjallë: Historia tragjike e kolonel Sulejmanit Kjo wshtw historia e panjohur të Sulejman Vuçiternës nga fisi që e ka prejardhjen nga Verbovsi të Drenicës së Veriut, i
95 viktima vetëm brenda një dite, sa ka shkuar bilanci tragjik i koronavirusit Vetem dje numri i personave te vdekur nga koronavirusi ka qene 97, cilesuar si numri më i madh i viktimave në ditë.virus
Pamje nga vendngjarja: Po ktheheshin nga puna, fati tragjik i dy mësuesve në Memaliaj (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Memaliaj - Krahës. Aksidenti ka ndodhur në vendin e qua
Humbi jetën në mënyrë tragjike, kur do të bëhen homazhet në nder të Kobe Brayant Një ceremoni e madhe do të organizohet më 24 shkurt në “Stapls Center” në Los Angles Lakers, për të bërë homazhe për nde
Janari tragjik, 16 aksidente rrugore në 1 ditë Muaji i parë i vitit mbyllet me një bilanc tragjik sa i përket aksidenteve rrugore në Shqipëri. Sipas Qendrës Kombëta
Dy thika në bark e një në zemër, fundi tragjik i 33 vjeçares në Durrës Detaje të reja janë zbuluar nga krimi makabër i ndodhur mesnatën e djeshme në Durrës ku Lulzim Cuko qëlloi për vdekje ba
Reagojnë për herë të parë motrat e Kobe: Jemi të shkatërruara (FOTO LAJM) Aksidenti tragjik që i mori jetën basketbollistit të famshëm, Kobe Bryant, vajzës së tij dhe 7 pasagjerëve të tjerë ka t
Detaje të reja nga aksidenti tragjik i Kobe Bryant, çfarë nuk zbatoi piloti Kompania që zotëron helikopterin që transportonte basketbollistin Kobe Bryant, vajzën e tij dhe shtatë të tjerë nuk isht
Pas vdekjes tragjike të Bryant, komania merr vendimin drastik për helikopterët Kompania "Island Express" që zotëronte helikopterin "Sikorsky S-76B" ka pezulluar të gjitha aktivitetet e saj pas tragje
"Doja t'i puthja edhe njëherë", bashkëshortja e Kobe bën dedikimin prekës pas aksidentit tragjik (FOTO LAJM) Pesë ditë nga aksidenti fatal që i mori jetën Kobe Bryant dhe vajzës ka reaguar bashkëshortja Vannessa. Me një postim në
Aksidenti tragjik i Bryant, gjenden trupat e viktimave (FOTO LAJM) Aksidenti tragjik qw i mori jetwn Kobe Bryant, vajzws sw tij dhe shtatw personave tw tjerw ndodhi nw njw reliev tepwr tw
Aksidenti tragjik i Bryant, flasin dëshmitarët: Po fluturonte shumë ulët Dëshmitarët e përshkruajnë si tragjike momentin kur helikopteri më 9 persona në bord ku ndër to ishte edhe Kobe Bryant m
Policia e LA zbulon shkaqet e aksidentin tragjik ku humi jetën ylli i NBA-së Helikopteri në të cilin ishte Bryant me vajzën e tij dhe 7 persona të tjerë po udhëtonte në kushtë të rënda atmosferike.
Mos u mashtroni, këto nuk janë pamje nga tragjedia në ajër ku humbi jetën Kobe Bryant (VIDEO) Basketbollisti i njohur Kobe Bryant do të kishte një fund tragjik, bashkë me 8 persona të tjerë si pasojë e rrëzimit të