999 rezultate për

tjetri

Pas shpërthimit të pandemisë, amerikanët "kërcënohen" nga minjtë Teksa pndemia e koronavirusit mbylli bare dhe restorante, kanë "shërthyer" minjtë paralajmëron Qendra për Kontrollin dhe
Xhemi Shehu nuk feston ditëlindjen prej vitesh, mësoni ku qëndron "problemi" Mbrëmjen e djeshme historia që mbylli puntatën e emisionit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e 13-vjeçares Kaltra. Ajo
Thaci uron Bajramin, kërkon të shmangen vizitat tradicionale tek njëri tjetri Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ua ka uruar festën e Fitër Bajramit besimtarëve myslimanë në Kosovë. Me anë të një
Fotoja më e ëmbël: Prej muajsh larg njëri-tjetrit, Mozzik takohet më në fund me Hanën (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, Mozzzik nuk kishte mundur ta takonte vajzën e tij, Hana për shkak të periudhës së izolimit. Megjit
"Mat" në pushime, Bora dhe Donaldi i shprehin publikisht dashurinë njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Donald Veshaj po pushojnë bashkë këtë përiudhë dhe nuk ka nevojë fare ta konfirmojnë. Fotot e tyre ma
U matet temperatura dhe qëndrojnë larg njëri-tjetrit, maturantët rikthehen në shkolla Pas më shumë se dy muajve mësim online, maturantët i janë rikthyer auditoreve në shkolla. Ata do mund të zhvillojnë m
Njëri kërkohet nga Reali tjetri nga Barcelona, Neymar dhe Mbappe vendosin për të ardhmen Sipas informacioneve të L’Equipe, dy yjet e futbollit, Neymar dhe Kylian Mbappe, do të vazhdojnë qëndrimin te PSG edhe s
Hajdari nuk mban më: Erdha për të ndryshuar sistemin, këta i shkelin syrin njëri-tjetrit (VIDEO) Deputetja Rudina Hajdari ka dalë e revoltuar nga mbledhja e Këshillit Politik mbi diskutimet për Reformën Zgjedhore.
Rudina Hajdari zbulon prapaskenat e mbledhjes së Reformës: Këta i shkelën syrin njëri-tjetrit Pas përfundimit të mbledhjes së Këshullit Politik për Reformën Zgjedhore, përfaqësuesja e opozitës parlamentare Rudina H
Aktorët me famë botërore që refuzojnë të luajnë në film me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Pavarësisht se sa i madh është talenti i një aktori, ata posedojnë tipare natyrore njerëzore. Ndonjëherë mund të kenë ke
Kërcet grushti në parlamentin serb, deputetët përplasen me njëri-tjetrin Lideri i lëvizjes opozitare Dveri, Boshko Obradoviç i shoqëruar nga deputetë dhe përkrahës sot bllokoi hyrjen e Parlamen
"S'të takon ty kjo", Ermal Mamaqi dhe Oriola Marashi "kunja" publikisht njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Albëri Hadërgjonaj publikoi ditën e djeshme një video të së bijës e cila është pëlqyer dhe komentuar me mijëra herë.
Njëri me heshtje e tjetri me sulm të drejtpërdrejtë, si "plasi" mes Mira Kazhanit dhe Blendi Fevziut Gjatë një interviste në “Ora 19” në Syri TV, Blendi Fevziu komentoi pa përmendur emra punësimin në UKT të Mira Kazhanit
Juventusi dhe Interi ngacmojnë njëri-tjetrin për 5 majin (VIDEO) Data e 5 maj e vitit 2002 është ajo që ngjall kujtime dhe emocione të kundërta të tifozërisë së Interit dhe Juventusit,
Në një lidhje të re dashurie, ish-banori i "Big Brother" prezanton padashje të dashurën e tij (VIDEO) Ish-banori i ‘Big Brorher’, Erion Zeqiraj ka qenë pasditen e sotme në një lidhje në ‘Skype’ me emisonin ‘Ftesë në 5’.
Edhe pse larg njëri-tjetrit, Ledri Vula sapo postoi foton më të bukur me Sarën (FOTO LAJM) Mesa duket këto ditë karantine, Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara Hoxha nuk po i kalojnë bashkë dhe kjo ka bërë që ata
Duhet edhe në karantinë, si të keni një takim romantik me partnerin Kujt ia merrte mendja se do të përjetonim një pandemi... Bill Gates-it, do thoni ju, po përveç atij, askujt. Natyrshëm,
23 prilli i shkruar me të arta, "dita galaktike" e Real Madridit (VIDEO) 23 prilli nuk është si çdo ditë e zakonshme për tifozët e Real Madridit. Aq më pak për epokën e galaktikëve të pensoinua
"Prenotova dhomë treshe, do fle sa në një krevat në tjetrin", nëna bëhet virale (VIDEO) Po bën xhiron e rrjetit deklarata e një nëne nga Burreli e cila për herë të parë kishte shkuar në Itali e për fat të keq
Arkivolet e drurit njëri pas tjetrit, pamjet e dhimbshme nga varret masive në SHBA Pamje shokuese vijnë nga SHBA, ku të vdekurit nga koronavirusi po grumbullohen në varre masive në ishullin Hart, në skaj