Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

tipit

U kapën me 81 kg kokainë, dy shqiptarët dënohen në Angli Dy shqiptarë të arrestuar një vit më parë në Britani të Madhe për trafik droge u shpallën fajtorë nga drejtësia. Bëhet f
Shëron diabetin? Shërbimet që nuk ia dinim kësaj bime magjike Bima Aloe Vera dhe pjepri i hidhur janë identifikuar si bimë që kanë efekt kurues. Studimet e reja tregojnë se të dyj
Përplasen dy avionë rusë Dy avionë luftarakë rusë janë përplasur me njëri-tjetrin. Mediat ruse njoftojnë se avionët kanë qenë të tipit SU-34.
Me armë e municione drejt Bularatit, arrestohet polici grek Policia ka arrestuar në flagrancë një shtetas grek me detyrë punonjës policie. Në cilësinë e provës materiale ëhstë s
Tronditet Podujeva nga një aksident i rëndë Në magjistralen Prishtine-Podujevë, afër banjës së Lluzhanit ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku, ku si pasojë janë
Mjekët të habitur, ky ushqim po zëvendëson terapitë për diabetin Brokoli është një nga ushqimet më të shëndetshme dhe këtë e dinë të gjithë. Por shumë pak e dinë që në fakt brokoli ndih
20-vjeçarja humb jetën sepse refuzoi të mjekohej: Nuk bëj gjilpëra unë! Një vajzë e re ka ndërruar jetë pasi refuzoi të mjekohej. Natasha Horne, 20 vjeçe, e mbajti sekret diagnozën e diabetit
Panik mbi Detin e Zi, 6 avionë luftarakë rusë tentojnë të shkelin hapësirën ajrore të NATO-s Avionë luftarakë britanikë interceptuan gjashtë bombardues rusë mbi Detin e Zi, që po kalonin pranë hapësirës ajrore të
E padëgjuar: Diabeti mund të shërohet me aloe vera Bima Aloe Vera dhe pjepri i hidhur janë identifikuar si bimë që kanë efekt kurues. Studimet e reja tregojnë se të dyj
Shoferja merr përpara "Audin" në Memaliaj, në gjendje të rëndë 59-vjeçari Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Memaliaj. Nga raportimet e para mësohet se si pasojë e përplasjes së mak
Pas debatit me fansat, Noizy tregon forcën me Ferrarin (FOTO) Si rrallëherë iu kundërvu ndjekësëve të tij. Pas replikave të shumta të Noizyt mbrëmë ndaj komenteve negative të ndjekë
Gjendet një tjetër zgjidhje, aloe vera shëron diabetin Bima Aloe Vera dhe pjepri i hidhur janë identifikuar si bimë që kanë efekt kurues. Studimet e reja tregojnë se të dyj
Dieta me lëngje që shëron diabetin e tipit 2 Diabeti i tipit 2 mund të mposhtet nga një dietë me bazë lëngje, e përbërë nga supë me kalori të ulët dhe smoothies. Po
Rreziku nga Diabeti i tipit 2 para moshës 40 vjeçare Diagnostifikimi me Diabetin e tipit 2 para moshës 40 vjeçare ulë jetëgjatësinë e personave të prekur nga kjo sëmundje, k
Diabeti para moshës 40 vjeç shkakton vdekje të parakohshme, ja çfarë thonë mjekët Diagnostifikimi me Diabetin e tipit 2 para moshës 40 vjeçare ulë jetëgjatësinë e personave të prekur nga kjo sëmundje, k
Feston me armë gjatë dasmës, vret mysafirët (VIDEO) Një ceremoni martese në Pakistan u mbyll tragjikisht kur një person nisi të qëllonte në ajër me automatik të tipit AK-47
Dieta me lëngje që shëron diabetin e tipit 2 Diabeti i tipit 2 mund të mposhtet nga një dietë me bazë lëngje, e përbërë nga supë me kalori të ulët dhe smoothies. Po
Këto dëshmi zbardhin vrasjen por ndodhen në Serbi Mediat serbe, referuar burimeve jozyrtare, raportojnë se posejdohen regjistrime mbi vrasjen e Oliver Ivanoviç, krim i nd
Detaji tronditës që e lidh vrasjen e Ivanoviçit me serbët Raporti i autopsisë tregon se Oliver Ivanoviç u qëllua për vdekje me gjashtë plumba nga një pistoletë e tipit Zastava M7
Si të kuroni diabetin në mënyrë natyrale? Bima Aloe Vera dhe pjepri i hidhur janë identifikuar si bimë që kanë efekt kurues. Studimet e reja tregojnë se të dyj