999 rezultate për

telefoni

Leje Policisë për përgjime telefonike dhe filmime, zbulohen propozimet për ndryshimet në ligj Këshilli i Ministrave ka propozuar disa ndryshime në ligjin për Policinë e Shtetit, të cilat priten të kalojnë në komisi
Kurti zhvillon bisedë telefonike me Zaev Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti dhe kryetari i Unionit Social Demokratik të Maqedonisë së Veriut, Zoran Za
Kurti zhvillon një bisedë telefonike me Presidentin e Maqedonisë Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Maqedoni
E keni vënë re këtë detaj te celulari i partnerit? Mund të jetë shenjë tradhtie Nëse jeni të shqetësuar se partneri apo partnerja ju tradhton, ka disa shenja të cilat ja vlen të merren në konsideratë.
Këshillat e psikologut: Mos e përdorni më telefonin tuaj për alarm, dëmet që sjell Shumë pak prej nesh mund të kenë një orë të cilën e mbajnë si alarm për t’u zgjuar. Shumica zgjedhin që alarm të mbaj
Moderatorja shqiptare publikisht për Çiljetën: Jo korrekte, nuk më hapi telefonin (VIDEO) Moderatorja e emisionit "Glamour", Ester Bylyku në puntatën e mbrëmjes së djeshme u shpreh se e ftuara më jokorrekte në
"U zbulua një mesazh", Artan Hoxha tregon çfarë u gjet në telefonin e njërit prej viktimave në Durrës Gazetari Artan Hoxha deklaron se hetuesit kanë gjetur një mesazh në te;efonin e viktimave në Durrës, që mund të çojë dir
Detaje nga arrestimi i Orges Bilbilit: U bë agresiv, arriti t'a bënte copash telefonin Orges Bilbili, 30-vjeçarin nga Lushnja i dyshuar për disa krime i cili u arrestua disa ditë më parë pas një përplasje me
E DHIMBSHME/ ''Babi, merr frymë të lutem'': Vajza i thotë lamtumirë të atit nga telefoni Një grua, babai i së cilës vdiq si pasojë e infektimit me koronavirus, ka treguar detaje prekëse rreth momenteve të fund
Voltani Ademi bisedë telefonike me Manastirliun: Ja çfarë i kërkova ministres Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka zhvilluar një bisedë telefonike me ministren e Shëndetësisë, Ogerta M
COVID-19/ Rrëfimi rrëqethës: Dëgjova frymën e fundit të nënës sime nga telefoni Një vajzë ka treguar se si duhej të dëgjonte frymën e fundit të nënës së saj përmes telefonit, ndërsa i kishte vënë të d
Ndodh edhe kjo! Gjyshja i bërtet mësueses sepse i ngarkoi telefonin më mësimet e nipërve (VIDEO) Ndërkohë që Shqipëria është në izolim, janë pezulluar shkollat, dhe aktivitet e tjera në vend, mësuesit duhet të vazhdoj
"Alo, Edi jam'', qytetarja i kërkon kryeministrit qumësht nga telefoni Kryeministri Edi Rama ndodhet në një komunikim live me qytetarët teksa po merr në telefon me radhë ata që kanë adresuar
Tragjike! Vdiq në spital nga COVID-19, gjyshja ua dha lamtumirën nga telefoni fëmijëve (FOTO LAJM) Koronavirusi po merr jetë të pafajshme në të gjithë botën, kryesisht të moshuar të cilët janë të detyruar të vdesin vetë
Mënyrat më të sigurta për të pastruar celularin pa e dëmtuar Të gjithë e dimë më mirë tani më shumë se kurrë se nëse s'pastroni telefonin, atëherë larja e duarëve është e kotë. Koro
PSG synon zëvendësimin e Tuchel, Leonardo telefonin Allegrin Duket se kampioni aktual francez nuk është i gatshëm të vazhdojë bashkëpunimin me trajnerin aktual, Thomas Tuchel. Ma
"Më recitonte poezi nga telefoni", Zbulohet lidhja e Klajdi Harunit me Anxhela Peristerin (VIDEO) Klajdi Haruni dhe Anxhela Peristeri ishin në një lidhje live me emisionin "Ftesë në 5", ku treguan si po i kalojnë ditët
KORONAVIRUSI/ Pastrimi i telefonit, më i rëndësishëm se maska! Përhapja e koronavirusit ka shkaktuar panik në të gjithë botën dhe OBSH ka njoftuar se mënyra më e mirë për ta parandalu
15-vjeçarja dhunohet brutalisht nga 20 adoleshentë: I marrin telefonin dhe kartën e bankës Një grup prej 20 të rinjsh kanë dhunuar një adoleshente 15-vjeçare në NY. Sipas Daily Mail, të rinjtë e kishin ndjeku
Jo vetëm iu përkeqëson dhimbjen e kokës, përdorimi i telefonit dikon edhe në efektin e ilaçeve Sipas studimit të botuar në American Academy of Neurology u gjetën prova se përdoruesit e telefonave pinë më shumë qetës