999 rezultate për

stresin

Ndiheni keq nga situata? Kjo këngë është vërtetuar që ul ankthin me 65% (VIDEO) Kur dita (koha) bëhet shumë e ngarkuar, ju do donit të kishit një mundësi për të larguar stresin dhe ankthin. Një prej t
Tradhtia me Lewinsky, Bill Klinton: E bëra për të hequr stresin Bill Clinton iu rikthye skandalit të tradhtisë me Monica Lewinsky në një dokumentar që trajton jetën e çiftit Clinton në
Vodhi 5800 ulëse biçikletash për të lehtësuar stresin në punë, arrestohet 57-vjeçari Policia e Osakës në Japoni ka sekuestruar rreth 5800 ulëse biçikletash, ndërsa në pranga është vënë një shofer kamioni,
"Sherri" për Stresin s'paska fund, Roza s'ja le mangët Keisit: Për famë bëni gjithçka (FOTO LAJM) Dy ditë më parë Stresi ishte i ftuar në "Why not" dhe gjatë emisionit, së bashku me Rozën realizuan një skeç ku inskenua
Me apo pa Stresin? Keisi tregon si do ta festoj këtë Shën Valentin (FOTO LAJM) Edhe pse u bënë muaj që janë ndarë, Stresi dhe Keisi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media. Sidomos ditët e fund
Këtë herë nga shtrati, Keisi ka një mesazh për Stresin (VIDEO) Keisi dhe Stresi i dhanë fund lidhjes së tyre pak muaj pasi reperi doli nga burgu. Por çifti ka ngritur gjithmonë dys
Mos e quani veten përtac, nëse nuk arrini të zgjoheni në mëngjes vuani nga kjo patologji Të gjithë ata që nuk çohen dot nga krevati me zilen e parë, duhet të informohen më mirë, sepse më shumë mundësi ata vuaj
"Një femër duron shumë", Keisi sapo i tregoi botës se është kthyer me Stresin? (FOTO LAJM) Kishte rënë në qetësi vëmendja për dyshen e famshme Stresi dhe Keisi, por një foto e kësaj të fundit në Instagram, ka ng
I hodhi benzinë zjarrit! Noizy thumbon Stresin (FOTO LAJM) Menduam se “lufta” mes dy reperëve, Noizy dhe Stresi, kishte përfunduar dhe marrëdhëniet e dy djemve ishin qetësuar, mir
"I urove mamin që të kthehesh me Stresin?", Keisi i përgjigjet akuzave (FOTO LAJM) Megjithëse prej disa muajsh reperi Stresi dhe partnerja e tij Keisi janë ndarë, duket se kjo e fundit ruan relata të mir
A bëhet më i vështirë menaxhimi i stresit me moshën? Ndërsa stresi nuk është i lehtë për t’u menaxhuar në çdo moshë, ai mund të bëhet më i vështirë për tu përballuar kur rri
Gjestet njëra pas tjetrës, çfarë bëri Keisi këtë herë për Stresin (FOTO LAJM) Të ndarë tashmë prej kohësh Kejsi dhe Stresi vazhdojnë t’i dërgojnë mesazhe të koduara njëri-tjetrit edhe në heshtj
"Më mungon", Keisi nostalgjike për kohën kur ishte me Stresin (FOTO LAJM) Edhe pse prej muajsh të ndarë, Keisi dhe Stresi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media. Stresi ka lënë shpeshherë
Largoni stresin e ditës dhe flini të qetë përmes këtij çaj magjik Shumë njerëz që kanë probleme me pagjumësinë zgjedhin stimulantë natyralë të gjumit. Por për fat të mirë, ka shumë alter
Studimi: Era e të dashurit tuaj ul stresin, mësoni pse Shumë vajza pëlqejnë të marrin rroba nga i dashuri i tyre dhe të shijojnë erën e tij. Mbase nuk e dinit, por aroma e të
Stresi u kap "mat" me tjetrën, Keisi i tha 2 fjalë sa për 200 (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në rrjet qarkulloi një video e Stresit i cili shfaqej në club me një vajzë. Në video ata shfaqeshin m
Bënë lëmsh dynjanë, Keisi pajtohet me Stresin? (FOTO LAJM) Stresi dhe Keisi janë dy ndër personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ndarja e tyre u shoqërua me bujë të madhe por
A bëhet më i vështirë menaxhimi i stresit me moshën Ndërsa stresi nuk është i lehtë për t’u menaxhuar në çdo moshë, ai mund të bëhet më i vështirë për tu përballuar kur rri
Kjo është pika kyçe e veshit ku mund të largoni stresin Një doktor i shkencave mjekësore dhe psikiatër, Mark Sandomirsky, u rekomandon pacientëve të tij një teknikë që lehtëson
U sekuestrua makina gold e klipit të tij, mediat gjermane shkruajnë për Stresin (FOTO LAJM) Më 31 gusht Stresi hodhi në treg këngën e tij me titull “Nuk o veç gang”. Kënga u prit mjaft mirë nga publik dhe numë