999 rezultate për

stresi

Kishin planifikuar dasmë private pas karantinës, ç'po ndodh mes Stresit dhe Keisit (FOTO LAJM) Çifti i njohur dhe më i preferuar i publikut, Arkimed Lushaj (Stresi) dhe partnerja e tij Keisi janë vendosur sërish në
Keisi dhe Stresi janë ndarë sërish, bukuroshja tregon hapur arsyen (FOTO LAJM) Një ndër marrëdhëniet më të komentuara në shoëbiz është padyshim ajo e Stresit dhe Keisit, e cila gjithmonë ka patur ulj
Shëndosheni nga stresi? Mësoni zgjidhjen ideale Përse shëndoshemi kur jemi të stresuar? Stresi është një sinjal i trupit i cili njofton se diçka përreth nesh nuk shk
Protestuan për shembjen e Teatrit: Akuza pse u proceduan Robert Budina, Neritan Liçaj dhe Stresi Nëntë persona të cilët kanë marrë pjesë në protestën e mbajtur ditën e djeshme për shembjen e Teatrit Kombëtar, janë pro
Mori pjese ne protestën e Teatrit, procedohet Stresi Ditën e djeshme Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit mbajti një protestë si formë reagimi pas shembjes së Teatrit Kombëtar.
Stresi në familje, përshkrimi i stresit familjar Shkruan Dr. Halil Krasniqi Çfarë është stresi familjar? Si përjetohet stresi në familje? Stresi familjar mund të
Dekoroni shtëpinë me këto 4 ngjyra për të larguar stresin “Shtëpi e ëmbla shtëpi”…por ja që ndodh ndonjëherë që shtëpia nuk është dhe “aq e ëmbël” e kjo sepse ne zgjedhim ngjyrat
Stresi nga COVID-19, drejtoresha e urgjencës në Manhattan vetëvritet Drejtoresha e departamentit të urgjencës në një spital të Manhattanit ka kryer vetëvrasje. Lajmin e konfirmoi babai i
Mënyrat e duhura për të menaxhuar stresin (VIDEO) Sasi të vogla të stresit janë të shëndetshme dhe mund t'ju ndihmojnë të arrini shumë gjëra, por nivelet e larta të stres
Do ta shoh djalin të martuar, por çfarë mendon tani për Keisin e ëma e Stresit (VIDEO) Reperi i njohur Stresi ka folur gjithmonë për lidhjen e ngushtë që ka me të ëmën, zonjën Shpresa, madje i ka dedikuar dh
A bëhet më i vështirë menaxhimi i stresit me moshën? Ndërsa stresi nuk është i lehtë për t’u menaxhuar në çdo moshë, ai mund të bëhet më i vështirë për tu përballuar kur rri
Ndiheni keq nga situata? Kjo këngë është vërtetuar që ul ankthin me 65% (VIDEO) Kur dita (koha) bëhet shumë e ngarkuar, ju do donit të kishit një mundësi për të larguar stresin dhe ankthin. Një prej t
Vetë-izolimi dhe stresi: Si të mos e teproni me ushqimin Kontrolloni veten Një nga mënyrat më të dobishme për të parandaluar teprimin me ushqimin është që të kuptoni pse po n
Stresi "thumbon" Noizyn për albumin e ri? (FOTO LAJM) Noizy sot publikoi albumin e ri. “Epoka”, titullohet albumi që Noizy e lansoi sot, pas paralajmërimit që i kishte bërë k
Stresi merr vendimin e papritur gjatë karantinës: Jam bërë djalë i mirë (VIDEO) Reperi Stresi ishte sot në një lidhje skype me emisionin "Rreze dielli", ku nga shtëpia e tij tregoi si po e kalon karan
Gazetari vë në pikëpyetje mësimin online: Mos ua rëndoni stresin fëmijëve Mentor Kikia A është produktive të mësosh matematikë në WhatsAapp? (Ose mbingarkesa e panevojshme për fëmij
Ata që ecin shpejt, të lexojnë këtë Ne ecim shumë më shpejt krahasuar me brezin e prindërve apo gjyshërve tanë. Edhe pse ngjan një lajm fantastik për shënde
Tetë shenja që paralajmërojnë se stresi po ju sëmur, si ta parandaloni Të gjithë jemi nën stres në një moment të caktuar. Dhe, në disa raste, pak stres mund t’i bëjë mirë shëndetit. Sipas një
"Injorante femër", Stresi reagon ashpër pas vendimit të ministres për të burgosurit (FOTO LAJM) Reperi Arkimed Lushaj është tepër aktiv në rrjete sociale, ku herë pas here bën komente ndaj politikanëve dhe njërëzve m
Edhe pse larg, Keisi dhe Stresi gjejnë zgjidhjen për të qenë bashkë në karantinë (FOTO LAJM) Në fillim të këtij muaji, Stresi bëri të ditur se gjërat mes tij dhe Keisit ishin rikthyer si dikur. Çifti i kishte l