999 rezultate për

sinjale

Guardiola sinjale Liverpoolit: Nuk heqim dorë nga titulli Pep Guardiola ka këmbëngulur se skuadra e tij, Manchester City, e ka dëshmuar se kurrë nuk do të dorëzohet me të si traj
Modric jep sinjale largimi nga Reali: E ndjek shumë Serie A Mesfushori kroat Luka Modric ka zbuluar se atij do t’i pëlqente që një ditë të luajë në Itali, mes spekulimeve se ai mun
Djemtë nuk flasin, por dërgojnë sinjale, çfarë bëjnë kur kanë rënë në dashuri me ju? Meshkujt, zakonisht nuk janë të mirë në shprehjen e ndjenjave. Nuk është se nuk duan të flasin për ndjenjat e tyre, vetë
Sinjale misterioze vijnë nga hapësira, disa nga një galaktikë e afërt me tonën Sinjale të shumta përsëritëse, të cilat vijnë nga hapësira, vazhdojnë të kapen nga satelitët e Nasës. Sinjalet, të ci
Rakitic sinjale Barçës: S’kam ardhur këtu për t’u shëtitur nëpër plazh dhe qytet Ivan Rakitic ka paralajmëruar se do të largohet nga Barcelona, nëse vazhdon të mos luajë titullar. Edhe pse u përfol
Rama takon Merkelin për negociatat, sinjale jo pozitive nga grupi kristiandemokrat (VIDEO) Kryeministri Edi Rama po zhvillon një vizitë në Gjermani në prag të vendimit të Komisionit Europian në lidhje me hapjen
Rama në Gjermani për negociatat: Vendi nuk ka ende sinjale pozitive Kryeministri Edi Rama ndodhet sot për një vizitë në Gjermani, ndërsa fokusi është hapja e negociatave me Bashkimin Europ
Origjinal apo imitim, "sinjale" për të dalluar pajisjet e celularit tuaj (FOTO LAJM) Tregu i elektronikës është kaq i gjerë dhe i shumëllojshëm sa do të duhen vite për të mësuar rreth tyre. Telefonat ce
Shpiket video-loja që komandohet nga mendja njerëzore Studiuesit në Zvicër kanë zhvilluar një teknologji e cila lejon njerëzit me aftësi të kufizuara të luajnë video lojëra,
Rakitic jep sinjale: Do të më pëlqente ta kisha Griezmann në skuadër Pasi Antoine Griezmann e bëri të qartë se ai dëshiron të largohet nga Atletico Madridi këtë verë, spekulimet se ai do të
De Ligt sinjale Barcelonës: Dua të luaj përsëri me De Jong Matthijs de Ligt i ka dërguar mesazh Barcelonës, duke theksuar se dëshira e tij është që të luajë përsëri në një ekip me
Diaz sinjale Realit: Dua të mbetem në Madrid Brahim Diaz e ka bërë të qartë se dëshiron të qëndrojë me Real Madridin në sezonin e ardhshëm. Mesfushori spanjoll sh
Ylli i Barcelonës i jep sinjale PSG Interesimi i lartë i Barcelonës dhe dëshira e madhë e brazilianit për t’iu bashkuar katalanasve arriti të konkludohej ja
Allegri pas humbjes ndaj Spal: Kemi marrë sinjale të mira për të martën Trajneri i Juventus-it, Massimiliano Allegri, ka folur për "Sky Sport" pas humbjes 2-1 të pësuar në fushën e Spal-it.
Vinicius jep sinjale pozitive, do jetë nën urdhërat e Zidane në ndeshjet e fundit Ashtu siç edhe lajmëroi ditë më parë, Vinicius Junior po punon shumë që të kthehet sa më parë, ai u pa sot duke vrapuar
Xhaka i jep sinjale largimi Arsenalit? Dua të hedh një hap tjetër Granit Xhaka ka alarmuar Arsenalin me një intervistë të dhënë në Zvicër, atje ku është i grumbulluar me përfaqësuesen e
Chiesa i jep sinjale pozitive Juventusit Sulmuesi 21-vjeçar, Federico Chiesa është duke kaluar momentet më të mira të karrierës së tij e për këtë shuma skuadra t
187.5/ Numri misterioz që po mahnit shkencëtarët Numri 187,5 nuk ka as më të voglën domethënie për shumicën prej nesh, por ky numër ka një rëndësi shumë të madhe për shk
Sarri lëshon sinjale largimi për Hazard: Është 28 vjet, po të dojë le të shkojë te Reali Maurizio Sarri ka folur sërish për të ardhmen e Eden Hazard. Italiani ka deklaruar se 28-vjeçari duhet të largohet nëse
Trump jep sinjalet e para për tërheqjen nga ndërtimi i murit Presidenti amerikan, Donald Trump, shpalli të shtunën planin e tij për tejkalimin e mbylljes së pjesshme të qeverisë më