999 rezultate për

shqiptari

Shqiptari vret gruan me shkop në Austri Një 32-vjeçar nga Kosova e ka vrarë gruan e tij me një shkop druri në Vjenë. 32-vjeçari e vrau gruan e tij pasditen e
U gjend i djegur brenda automjetit të tij, policia greke identifikon shqiptarin Një 56-vjeçar shqiptar u gjend i djegur ditën e djeshme në ishullin e Rodos të Greqisë. Për shkak të djegies së madhe 56
Nuk pranonte ndarjen, shqiptari bashkë me dy shokë bëjnë për spital burrin e ish-gruas Policia italiane ka arrestuar një shqiptar 47-vjeçar, pasi ka kërcënuar me vdekje në mënyrë të vazhdueshme ish-gruan e t
Greqi, shqiptari gjendet i djegur në makinë Një shqiptar dyshohet se i ka dhënë fund jetës brenda makinës së tij, duke u vetëdjegur në Rodos, ndërsa trupi i tij u g
Ky është shqiptari që u eleminua në Britani Ky është 21-vjeçari Serxhio Marku, i cili u gjet fillimisht i plagosur dhe më pas ndërroi jetë në spital në Britaninë e
I morën jetën shqiptarit Serxho Marku, kapen 2 italianë në Angli 21-vjeçari shqiptar, Serxho Marku, u gjet i lënduar rëndë kur forcat e policisë hynë në një apartament në Brajton, Brita
Njihni shqiptarin që shpik mjete robotike nga mbetjet (VIDEO) Gëzim Morina, një i ri nga një fshat i Kamenicës, mbledh pajisje elektronike në deponi dhe me to ndërton mjete të ndrysh
Itali, shqiptari bie nga skela E premtja 13 ka qenë vërtet ditë tersi për një punëtor shqiptar në Itali, i cili u aksidentua në punë dje rreth orës 18:
Merr leje nga burgu, shqiptari nuk kthehet më në qeli. Pse ishte dënuar ? Merr leje nga burgu, por nuk kthehet me. Keshtu ka bere nje i denuar shqiptar ne Greqi, Mediat greke shkruajne se 34
U zhduk 27 vjet më parë në Bosnje, eshtrat e shqiptarit kthehen në vendlindje Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rr
Kishte uzurpuar shtëpinë e shqiptarit, KFOR i hyn nga dritarja serbit (VIDEO) Ndonëse lufta kishte mbaruar, KFOR-i përballej ende me probleme të shumta që në ditët e para kur kishte hyrë në Kosovë.
Shokohet kalimtari në Milano, gjen shqiptarin e varur në pemë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një 35-vjeçar vjeçar shqiptar është gjetur i varur në një pemë në një park n
Me mbishkrimin "Fuck Shqiptari", digjet flamuri shqiptar në Australi (FOTO LAJM) Një foto në rrjetet sociale, tregon një grup personash nga Maqedonia, të cilët kanë në dorë flamurin shqiptar duke i vën
Itali, shqiptari kapet me kokainë dhe 10 mijë euro Një shqiptar ka rënë në pranga mbrëmjen e djeshme në Pescara, të Italisë. Mediet italiane bëjnë me dije se 33-vjeçari
Kokainë dhe 1800 euro, përfundon pas hekurave shqiptari në Itali Policia italiane ka kapur dhe arrestuar një shtetas shqiptar i cili shpërndante kokainë. 21 vjeccari është kapur me 5
Theri të dashurën rumune me thikë, çudit shqiptari: E bëra nga dashuria “E bëra për dashurinë” . Kështu ka thënë para trupit gjykues shqiptari Roland Bushi i cili tre ditë më parë në Abruzzo q
I premtonte shqiptarit makineri për mozzarella duke i zhvatur 10 mijë euro, kështu ra në praga mashtruesi italian Një qytetar denoncon në "Stop" mashtrimin nga ana e shtetasit italian Vito Leonardo Ludovico. Ky i fundit kërkonte sh
I futi 11 thika në bark të dashurës moldave, çfarë tha para gjykatës 27-vjeçari shqiptar Roland Bushi, shqiptari që goditi me thikë një grua moldave dy ditë më parë në Chietti të Italisë, ka dalë sot përpara g
Qëlloi 11 herë me thikë gruan pas refuzimit të dashurisë, kush është shqiptari që tronditi Italinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francavilla al Mare në Itali, dy ditë më parë, pasi një 27-vjeçar shqiptar ka qëlluar
Vodhi vegla pune me vlerë 35 mijë euro, arrestohet shqiptari në Itali Policia italiane ka dënuar me një vit e 4 muaj burg një shqiptar i cili u kap duke vjedhur materiale ndërtimi në Gallara