999 rezultate për

shpesh

Tifozja "bombë" e Juves që po ngushëllon tifozët (FOTO LAJM) Juventus po kalon një moment jo të mirë pasi në 4 ndeshjet e fundit numëron dy humbje një barazim dhe vetëm një fitore n
Tayna tregon të pasmet (FOTO LAJM) Tayna është shumë aktive si në koncerte po ashtu edhe në rrjetet sociale. Fotot nga më të ndryshmet nuk mungojnë por
Shtëpitë piktoreske të qyteteve gjermane (FOTO LAJM) Gjermania krenohet me rreth dy milionë shtëpi historike. Ato janë të ndërtuara me strukturë me një kornizë të drurit që
Pse thonjtë tuaj janë të dobët dhe thyhen kollaj Duart tuaja tregojnë shumë për shëndetin tuaj, sidomos thonjtë. Ashtu si lëkura, edhe thonjtë mund të fillojnë të humbas
Telashe tjera për mamin e Zaniolos, ia lejnë makinën pa timon Edhe pse në një moshë të madhe, nëna e yllit të Romës, Nikolo Zaniolo, njihet nga të gjithë për pamjen e saj mjaft tërhe
Kumbulla dhe Rrahmani bllokojnë Lazion e Strakoshës, buzëqesh Juventus (VIDEO) Lazio nuk ka shkuar më shumë se barazimi 0-0 në shtëpi ndaj Veronës. Bardhekaltrit kanë zhgënjyer dhe me lojë, madje
Shenja më e dukshme e kancerit në vezore që të gjithë e injorojnë Kur bëhet fjalë për llojet e kancerit që prekin në mënyrë disproporcionale gratë, kanceri i gjirit është më i njohuri. Ë
Detaje të reja nga zjarri në Shkodër, veprimi që bënte shpesh i moshuari që humbi jetën Ismet Abdurrahmani, 70 vjeç mbeti i vdekur mbrëmjen e sotme pasi banesa e tij u përfshi nga flakët. Megjithë ndërhyrjen
Sa herë në javë duhet t’i lani fëmijët e vegjël gjatë dimrit? Momenti i banjos është shumë i rëndësishëm për rritjen e fëmijës, kjo pasi përveç faktit që e mban atë të pastër, e qetë
Barcelona ngul këmbë për "Ronaldon e ri", gati oferta zyrtare Barcelona po monitoron me kujdes yllin portugez të Bragas që cilësohet si "Ronaldo i ri". Kampioni spanjoll është në
Nëse je brune, kurrë mos e bëj këtë veprim me flokët e tu Bjondet janë më argëtuese, meshkujt i duan më shumë apo jo? Bla, bla, bla... Por nuk e dinë që është e vështirë të jesh
Festuan me 22 modele, befason Guardiola: Unë e dija, kur kanë kohë ata kalojnë shpesh darka bashkë (VIDEO) Pep Guardiola i ka surprizuar të gjithë, teksa zbuloi ditën e sotme se i dha lejën skuadrës së tij që të organizonte një
Arsyet e zakonshme të ënjtjes së gishtërinjve Gishtat enjten për arsye të ndryshme, shumë prej të cilave janë të padëmshme. Nëse nuk ka dhimbje dhe nuk ka anomali,
Pesë rregulla financiare që ju bëjnë të pasur nëse i aplikoni çdo ditë Të gjithë ne kemi ëndrrat tona, shumë prej të cilave shpesh kërkojnë shumë para. Pra, duhet të mësojmë t’i përdorim para
I bëni pa vetëdije, por këto veprime ju sëmurin (FOTO LAJM) Ndoshta ju ka ndodhur shpeshherë që të përdorni të njëjtat gjëra me shoqet apo miqtë tuaj. Por ama duhet të bëni kujd
Një zemër ari, fotografitë që tregojnë shumë për kafshët (FOTO LAJM) Kafshët padyshim kanë një ndjeshmëri shumë të madhe e deri diku ngjajnë me ne. Sesa shumë rëndësi ka për ta një vepri
Qani shpesh? Ja çfarë do të thotë kjo për ju Qarja është shfaqja e fundit e ndjeshmërisë; edhe nëse ju merr shumë kohë për ta treguar këtë anë të vetës tuaj tek të t
Arsyeja për të cilën duhet t’i hani më shpesh kikirikë Kikiriku është një ushqim plot përfitime për shëndetin tuaj. Ai vjen nga Amerika e Jugut dhe i përket familjes së bishta
Traditat e "çmendura" anembanë botës, çfarë hanë natën e Vitit të Ri për të pasur fat Në natën e ndërrimit të viteve, shumë familje konsumojnë gatime të caktuara, të cilat thuhet se sjellin shëndet dhe fat
Intervistë ekskluzive për "The Sun", Meta shpjegon lidhjen e fortë me Celtic Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta i “firmos” mesazhet e tij në Twitter për Celtic FC me fjalët “Hail Hail