999 rezultate për

reshjet

Parashikimi i motit për sot, si pritet të nisë java Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët që her
Sinoptikanët tregojnë çfarë pritet orët në vijim: Reshje shiu e breshër Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, për ditën e mërkurë moti sërish parashikohet me kthjellime dhe zhvillime vranësi
Rënie e ndjeshme e temperaturave, nisin reshjet e shiut Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje shiu në pjesën e parë të d
Rënie temperaturash e reshje, ja ç’parashikojnë meteorologët për nesër Shërbimi Meteorologjik Ushtarak parashikon se dita e mërkurë do të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme.
Rikthehen reshjet e shiut, si pritet të jetë moti sot Moti do të jetë fillimisht me kthjellime, gradualisht në mesditë do të ketë shtim të vranësirave mesatare deri të dendur
Rikthehen reshjet e shiut, moti nuk e ndan "mendjen" Duket se moti nuk do të jetë aspak favorizues për pensionistët dhe prindërit të cilët janë të autorizuar për të dalë me
Nuk ndahen reshjet e shiut, ky është moti për nesër Vranësirat dhe reshjet e shiut do të vijojnë edhe gjatë ditës së nesërme kryesisht në zonat malore. Por gjatë ditës d
Përkeqësohet moti në Shqipëri, nga nesër priten reshje të vazhdueshme Shërbimi Meteorologjik Ushtarak paralajmëron përkeqësim të motit. Dita e mërkurë do të ndikohet nga kushte atmosferike t
Reshjet dhe vranësirat pushtojnë vendin, çadrën me vete kur të dilni për pazar Moti me vranësira dhe reshje shiu do të mbizotërojë edhe në orët e paraditës. Por, sipas Meteoalb, gjatë pasdites dhe
Vazhdojnë reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për nesër Edhe gjatë ditës së nesërme do të mbizotërojë mot i paqëndrueshëm. Sipas Meteoalb, vranësirat e dendura do të sjellin re
Rikthehen reshjet, si do të jetë moti në të gjithë vendin Ditën e sotme në vendin tonë priten reshje mesatare në të gjthë territorin. Në qarqet Elbasan dhe Vlorë priten reshje
Rikthehen reshjet, parashikimi i motit për sot Në vendin tonë ditën e sotme moti pritet të jetë i paqëndrueshëm, me vranësira dhe reshje të dobëta. Në qarqet Dibër,
Parashikimi i motit për nesër: Rikthehen reshjet e shiut pasdite Dita e nesërme do të vijojë me kthjellime dhe vranësira gjatë orëve të paradites. Ndërsa pasditja do të sjellë shtim
Rikthehen reshjet e shiut, parashikimi i motit për sot Do të ketë reshje shiu të herë pas hershme me intensitet të ulët. Në orët e mesditës dhe pasdites reshjet do të fitojnë
Surprizat e motit për nesër: Rikthehen reshjet e shiut! Dita e nesërme do të jete me kthjellime dhe vranësira në orët e para të ditës. Por, sipas Meteoalb në mesditë dhe pa
Erë e vrullshme dhe reshje shiu, si parashikohet moti për fundjavën Mot i variueshëm parashikohet te jete sot dhe neser, me ere te vrullshme dhe me prani te reshjeve te shiut. Sherbimi
Fillojnë reshjet e borës në Kosovë Në Kosovë, tashmë kanë filluar reshjet e borës.Edhe nga Instituti Meterologjik i Kosovës, për këtë javë kanë parashikuar
Rikthehen reshjet e shiut, parashikimi i motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Vranësirat gjatë pasditës do të shtohen ku
Rikthehen reshjet e shiut, si pritet të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje herë pas here
Menduat se erdhi pranvera, si do të jetë moti për javën në vazhdim Dita e sotme shënon ditën e parë të pranverës meteorologjike, por kjo nuk do të përkojë me motin gjatë kësaj jave. Edhe