999 rezultate për

reshje

Parashikimi i motit për sot, si pritet të nisë java Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët që her
Moti sot i paqendrueshëm, mësoni se ku do të ketë reshje shiu Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët që her
Sinoptikanët tregojnë çfarë pritet orët në vijim: Reshje shiu e breshër Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, për ditën e mërkurë moti sërish parashikohet me kthjellime dhe zhvillime vranësi
Vjeshtë mes verës, java që nisi sjell mot me shi në Shqipëri (FOTO LAJM) Java që ka nisur pritet të jetë një javë e mbushur me reshje shiu dhe mot të paqëndrueshëm. Kjo sepse pritet një mot
Nuk përjashtohet mundësia për reshje, si pritet të jetë moti sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët, por q
Rënie e ndjeshme e temperaturave, nisin reshjet e shiut Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë reshje shiu në pjesën e parë të d
Moti në Maqedoninë e Veriut, pasdite priten reshje shiu Moti në mbarë vendin do të jetë me vranësira të ndryshueshme. Pasdite dhe në orët e mbrëmjes në disa vende do të ketë sh
Ulen temperaturat, cilat janë surprizat e motit për ditën e sotme Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët. Në zonat e thel
Rënie temperaturash e reshje, ja ç’parashikojnë meteorologët për nesër Shërbimi Meteorologjik Ushtarak parashikon se dita e mërkurë do të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme.
Moti për nesër: Erë e lehtë dhe reshje të dobëta Sot pasdite (e martë, dt. 12) dhe nesër (e mërkurë, dt. 13), priten reshje të dobëta, ose lokalisht të dobëta, kryesisht
Reshje shiu por edhe rritje temperaturash, si pritet të jetë moti gjatë javës në vijim Gjatë javës në vijim, e hëna dhe e marta do të kenë reshje shiu kryesisht në pjesën veriore dhe qendrore të vendit, por
Rikthehen reshjet e shiut, si pritet të jetë moti sot Moti do të jetë fillimisht me kthjellime, gradualisht në mesditë do të ketë shtim të vranësirave mesatare deri të dendur
Vranësira dhe reshje shiu, si pritet të jetë moti sot Vendi ditën e sotme deri në orët e mesditës do të jetë me mot të kthjellet dhe vranësira te shpeshta, të cilat do të sje
Vranësira dhe reshje të dobta shiu, parashikimi i motit për sot Vendi ditën e sotme do të kakrakterizohet nga një mot i kthjellët në orët e para të paradites. Por sipas Meteoalb gjatë
Rikthehen reshjet e shiut, moti nuk e ndan "mendjen" Duket se moti nuk do të jetë aspak favorizues për pensionistët dhe prindërit të cilët janë të autorizuar për të dalë me
MOTI/ Fundjava me shi, mësoni si do jenë temperaturat Dita e shtunë do të ketë mot me alternime kthjellimesh, dhe vranësira deri të dendura. Reshje shiu të herëpasherëshm
Reshje shiu dhe temperatura konstante, si do të jetë moti sot Moti këtë të premte do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare të pasuara nga rreshje shiu lokale. E
Vranësira dhe reshje shiu, si do të mbajë sot moti Moti do të vijojë me vranësira mesatare dhe rreshje shiu jo të vazhdueshme. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) m
Nuk ndahen reshjet e shiut, ky është moti për nesër Vranësirat dhe reshjet e shiut do të vijojnë edhe gjatë ditës së nesërme kryesisht në zonat malore. Por gjatë ditës d
Vranët dhe reshje shiu, moti nuk po vendos dot Këtë të mërkurë moti do të mbetet jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje shiu me stuhi në zonën perëndim