999 rezultate për

regjisor

“Nusja dhe shtetrrethimi”/ Regjisori: Partia na urdhëroi të xhironim një mbyllje tjetër për filmin Ajo njihet ndryshe edhe si vajza që qëndiste muret. E portretizuar nga aktorja Rajmonda Bulku, heroina Liri Gego është p
Gjithmonë me forma perfekte, Inis Gjoni duket mahnitëse në bikini (FOTO LAJM) Inis Gjoni është regjisorja shqipatre e cila e nisi karrierën e saj në ekran si këngëtare. Duke e lënë në hije muzikë
Gjergj Xhuvani u shua pasi mbaroi xhirimet e filmit, e lidhi me historinë tragjike të djalit Pasi kishte mbaruar xhirimet e filmit “Liqeni im” në Shqipëri në fund të vitit të kaluar, Gjergj Xhuvani edhe pse vuante
Ndahet nga jeta Gjergj Xhuvani Ndahet nga jeta regjisori i njohur Gjergj Xhuvani, në moshën 56-vjeçare. Pas një sëmundjeje të rëndë, Xhuvani ndërro
Detaji që nxjerr zbuluar Arbanën dhe Eduartin, regjisori është dakord (FOTO LAJM) Pas një martese 16-vjeçare, e cila u kurorëzua me djalin Jon, Arbana Osmani duket të jetë rikthyer në adoleshencën e saj
Rama përmend regjisorin e njohur: Qartë dhe shqip, duhet një godinë e re Kryeministri Edi Rama vazhdon të postojë opinonet e artistëve të cilët janë dakord me ngritjen e një godine të re për Te
Rama publikon amanetin e regjisorit Luarasi: Ta ndërtojmë një teatër të ri Kryeministri Edi Rama edhe ditën e sotme ka vendosur të publikojë një tjetër reagim të artistëve shqiptarë që janë dakor
Tërheqja e policisë, regjisori Bodina bën paralajmërimin e fortë Regjisori Edmond Budina, pas tërheqjes së policisë dhe FNSH nga Teatri, u shpreh se protestuesit do të vijojnë të qëndro
Policia rrethon Teatrin Kombëtar, tërhiqet zvarrë regjisori Budina (VIDEO) Mëngjesin e sotëm policia ka rrethuar Teatrin Kombëtar duke filluar kështu zbrazjen e teatrit. Ndërkohë shumë artistë ka
11 fakte të padëgjuara më parë rreth filmit Titanic Po ju tregojmë 11 fakte mbi filmin e shumë shikuar dhe të pëlqyer në mbarë globin Titanic: 1. Aktorë si Tom Cruise, B
Gigi Hadid dhe Irina Shayk kapen për flokësh dhe e bëjnë publike (VIDEO) Irina Shayk ka pasur një përleshje me dy super modelet tjera botërore, Gigi Hadid dhe Joan Smalls. Tre yjet e botës s
Intervista e regjisores së filmit ku ishin marrë fotografitë që i publikoi Brovina Regjisorja 27-vjeçare e filmave pornografik kishte reaguar pas fotove të rreme që ishin publikuar pas kinse dhunimit se
Trondit artistja: Më hoqën emrin nga filmi se nuk fjeta me regjisorin Tashmë është bërë e udhës që në programin ‘Trokit’ të ftuarit të ndajnë në studio rrëfime ekskluzive. E tillë ishte edhe
Vëllai i regjisorit nxjerr zbuluar lidhjen që Arbana po e mban të fshehtë (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë ditët e fundit për jetën sentimentale. Prej disa javësh
Disa orë na ndajnë nga ceremonia e Oscar, ambasadori shpreson te artistët kosovarë Ceremonia e shpërblimeve “Oscar” do të mbahet sonte, për të vlerësuar suksesin e aktorëve, regjisorëve dhe punëtorëve të
Tërboi gjithë botën me fotot në Botëror, shqiptarja nis karrierën si aktore Ish-banorja e Big Brother Albania, Rike Roçi prej vitesh jeton në Itali, ku ushtron profesionin e parukieres, megjithatë
Zbulohet lidhja e Arbana Osmanit me regjisorin, dalin fotot (FOTO LAJM) Nëse do i besonim ligjit të tërheqjes që shpjegohet në librin “Sekreti” të autores Rhonda Byrne, atëherë mund të themi s
"Do të sjell cigare në burg", regjisori përplaset me Ramën në Whatsapp (FOTO LAJM) Regjisori, Kastriot Çipi me anë të një postimi ka hedhur akuza të forta kundër kryeministrit Edi Rama. Ai ka publiku
La Shqipërinë dhe iku në SHBA, çfarë pune bën sot Bjordi Të gjithë e mbani mend ish-konkurentin e famshëm të "Big Brother Albania 2", Bjordi Mezini, i cili që pas përfundimit të
Ndërron jetë regjisori i njohur italian Është shuar në moshën 77-vjeçare Bernardo Bertolucci, një nga regjisorët më të shquar të kinemasë italiane dhe botërore.