999 rezultate për

raste

Bluza e duhur në kohën e duhur, këto janë rastësitë më komike (FOTO LAJM) Rastësia është mbreti i botës. Fotot e mësiperme janë vërtetë interesante, pasi tregon 18 persona që kishin veshur bluzë
26 raste të reja dhe 3 viktima në 24 orët e fundit në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit, nga 622 teste të realizuara, 26 kanë rezultuar pozitiv me
Të gjithë sytë nga Ivanka, rastet kur vajza e Trump ka lënë nam me veshjen (FOTO LAJM) Ajo është e bukur dhe mjaft e suksesshme. E bija e Donald Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes me stilin e s
"Skuqet" Tirana, 21 rastet e reja shënohen në kryeqytet (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 21 rastë të reja, të cilat rezultojnë vetëm në Tiranë. Shkon kështu në 1050 numri
Shkon në 1050 numri i të prekurve në vend, sot 21 raste të reja (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar me koronavirus 21 persona, të cilët vijnë nga Tirana. Ka shkuar në total 10
Koronavirusi në Itali, 78 viktima dhe 397 raste të reja Autoritetet shëndetësore në Itali kanë raportuar se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 78 pacientë të shtruar në spit
Alarmi për dëmtimet e futbollistëve, në Gjermani regjistrohen 12 raste në javën e parë Rifillimi i kampionateve pas një ndërprerjeje relativisht të gjatë për shkak të pandemisë COVID-19 dhe mbi të gjitha me
Call Center kthehet në vatër të rrezikshme, si u shpërnda sot harta 25 raste të reja kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 në vendin tonë, duke e ccuar numri e të prekurve në total 1029.
Rastësi e natyrës, fotot që sfidojnë realitetin (FOTO LAJM) Natyra dhe dora e njeriut që të dyja kanë krijuar gjëra të bukura në këtë botë. Ama ndonjëherë gjërat ndodhin edhe pa
Peja e pastër prej dy javësh, asnjë rast i ri me COVID-19 Për dy javë Komuna e Pejës nuk ka pasur asnjë rast të ri me COVID-19 përkundër që vazhdimisht janë bërë testime. Kjo
21 raste të reja me COVID-19, sa ka shkuar numri në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit, nga 258 teste të realizuara, 21 kanë rezultuar pozitiv me
Sot 6 raste të reja, ku janë vatrat më të nxehta të Covid-19 në vend Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 6 raste të reja me koronavirus ku konkretisht 4 në Tira
Shkon mbi 1000 numri i të prekurve me koronavirus, sa raste të reja u shënuan sot (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 6 rastte të reja, 4 në Tiranë dhe 2 në Shkodër. Në t
Koronavirusi në Maqedoni, ja rastet e 24 orëve të fundit Në Maqedoninë e Veriut nuk kanë të ndalur rastet e reja të të infektuarëve me koronavirus. Sipas të dhënave të Minist
37 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në Maqedoni Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 37 raste të reja me COVID-19, ndërsa janë bërë plot 508 teste. Ndërk
ANTIKORRUPSIONI/ Shtyhet afati për zyrtarët që duhet të deklarojnë pasurinë Jo të gjithë zyrtarët e lartë publik e kanë deklaruar pasurinë në Agjencinë e Kundër Korrupsionit deri më 31 mars kur ka
Sot nëntë raste të reja, ku janë zonat më të ''nxehta'' të koronavirusit në vend Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 9 raste të reja me koronavirus dhe në total shkon 998 n
Shtatë raste të reja me koronavirus në Kosovë në 24 orët e fundit Edhe shtatë raste me koronavirus janë konfirmuar sot në Kosovë. Kjo është bërë e ditur me anë të një komunikate për m
Dy raste pozitiv me covid-19 në Premier League pas testimeve të dyta Premierliga po kryen testimet sipas protokollit, në kuadër të planeve për rikthimin në fushat e blerta. Raportimet e
Maqedonia e Veriut shënon 1 viktimë dhe 20 raste të reja me COVID-19 Maqedonia e Veriut ka shënuar në 24 orët e fundit 20 raste të reja me COVID-19 si dhe 1 viktimë. Numri i infektimeve vij