999 rezultate për

rast

Jankullovksa dëshmon për rastin "Monstra" Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska ka dëshmuar për rastin “Monstra”. Ajo ka treguar se si ka qenë
Rastet kur shefat e kuzhinës kanë dështuar në kryeveprat e tyre (FOTO LAJM) Konkurenca e madhe në treg i detyron kafenet dhe restorntet te guxojnë në kreativitetin e tyre duke dashur të surprizojn
Koronavirusi, a janë të sakta shifrat e viktimave që po raporton Kina? Qendra kineze për Kontrollin e Sëmundjeve dhe Profilaksinë (CCDC) publikoi studimin deri tani më të detajuar për koronav
"Vrastari" Haaland vendos rekord në Champions Borussia e Dortmund fitoi me rezultatin 2-1 ndeshjen e parë përballë PSG e vlefshme për 1/8 e Champions. Heroi i mbrë
Pse e kanë statujat egjiptiane hundën gjithmonë të thyer? Kuratori i artit Eduard Bleiberg, kur dëgjoi për herë të parë pyetjen ‘Pse statujat egjiptiane e kanë hundën e thyer?’ u
Bluza e duhur në kohën e duhur, këto janë rastësitë më komike (FOTO LAJM) Rastësia është mbreti i botës. Fotot e mëposhtme janë vërtetë interesante, pasi tregon 18 persona që kishin veshur bluzë
Vuçiç: Kemi humbur rastin për kompromis me Prishtinën Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar mbrëmë që Serbia ka humbur rastin të arrijë kompromis me Prishtinën
"Kosova jonë sot frymon e lirë", urimi i Vjosa Osmanit me rastin e pavarësisë Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se pavarësia e Kosovës më 17 shkurt është e pakthyeshme, derisa k
Nga shfrytëzimi i prostitucionit te vjedhja e biçikletave, kapet në Tiranë 39 vjeçari Policia e Tiranës ka kapur dhe arrestuar në flagrancë një 39-vjeçar, i dyshuar si autor i disa rasteve të vjedhjes së bi
1770 viktima e dhjetra mijëra të prekur, virusi vdekjeprurës nuk ndalet Koronavirusi vazhdon te marre jete njerezish. Numri i viktimave nga koronavirusi në Kinë arriti në 1,770, njoftoi sot Ko
Eksplozivi për Licin, Muça: Ky është rast ekstrem po kërcënime ka çdo javë Ish-trajneri e drejtuesi i Tiranës, Shkëlqim Muça, ka folur rreth rastit të eksplozivit të vendosur në makinën e admini
Ylli i Portos sfidon Messin, realizon supergol (VIDEO) Ylli i Portos Musa Marega sapo ka shënuar një gol mjaft të bukur ndaj Guimaraes duke kaluar skuadrën e tij në epërsi 1-2
Në rast largimi, Manchester City identifikon zëvendësuesin e Guardiolas Dënimi i marrë nga UEFA do ti prishë jo pak punë Manchester City-t. Drejtuesit e klubit i tremben një largimi të mundshë
Krijesa e çuditshme pa sy del në brigjet e plazhit të Meksikës Një krijesë e çuditshme, me kokë delfini dhe me dhëmbë të mprehtë, doli në brigjet e plazhit Destiladeras në Meksikë.
Uindi ti je? Motra e Encës bën ndryshimin drastik në pamje e trup (FOTO LAJM) Motrat Haxhia janë padyshim një ndër dyshet e motrave më të njohura dhe më të komentuara në median rozë. Enca dhe Ui
Shkon në 1523 numri i viktimave nga koronavirusi, Pekini merr vendimin e ri Pekini ka nxjerr urdhër që të gjithë personat që hyjne në territorin e saj të futen në karantinë për 14 ditë dhe t’u nën
"Vrastari" Haaland është inspiruar nga Mbappe Sulmuesi norvegjez i Dormtund, Erling Haaland është duke shkëlqyer në Bundesligën gjermane edhe u trasferua gjatë merkat
Ju kujtohet Aurela Hoxha kur punonte velinë tek Arditi? Shikoni ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Rreth 10 vite më parë Aurela Hoxha ishte një nga vajzat që konkurroi për t’u bërë pjesë e ekranit dhe fitoi mundësinë pë
Bilanci në rritje, shkon në 1380 numri i viktimave nga virusi vdekjeprurës Rastet e koronavirusit nuk po rriten në mënyrë dramatike jashtë Kinës, pavarësisht shtimit qe pati në provincën Hubei, t
Samsung bën ulje drastike të Galaxy S10 Kohët e fundit Samsung njoftoi telefonat e tyre të ri në formën e serisë Galaxy S20. Këta telefona nuk janë aspak të