999 rezultate për

prekurve

Shkon në 1050 numri i të prekurve në vend, sot 21 raste të reja (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar me koronavirus 21 persona, të cilët vijnë nga Tirana. Ka shkuar në total 10
Sot 6 raste të reja, ku janë vatrat më të nxehta të Covid-19 në vend Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 6 raste të reja me koronavirus ku konkretisht 4 në Tira
Shkon mbi 1000 numri i të prekurve me koronavirus, sa raste të reja u shënuan sot (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 6 rastte të reja, 4 në Tiranë dhe 2 në Shkodër. Në t
Vetëm 50 viktima në 24 orë, Italia drejt fitores? Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në
Shkon në 998 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 9 raste të reja me koronavirus dhe në total shkon 998nu
Numri i të prekurve shkoi 989, si lëvizi sot harta Janë 200 testime dhe 8 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, çka tregon një rënie nga një ditë më parë kur ishi
Shtohet përsëri numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 12 persona, dhe shkon në total në 981 numri i të prek
Shtohet numri i pacientëve që mposhtën koronavirusin, si paraqitet situata tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 5 raste të reja me koronavirus, dhe shkon në 969 numri i të prekurve. Lajmi i
Shtohet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO) GJatë 24 orëve të fundit, ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 15 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Shko
Spanja shënon fitoren e vogël: Numri më i ulet i viktimave Gjatë 24 orëve të kaluara, nga koronavirusi në Spanjë kanë vdekur 102 persona, njoftoi Ministria e Shëndetësisë e këtij
17 raste të reja, si u shpërnda sot harta Shtohen rastet e te prekurve me koronavirus ne vend. Ka shkuar ne 933 numri i te prekurve me koronavirus, me 17 raste t
18 të infektuar në 24 orë, si lëvizi sot harta në vend Shtohen rastet e te prekurve me koronavirus ne vend. Ka shkuar ne 916 numri i te prekurve me koronavirus, duke u shtuar
Shtohet numri i pacientëve në terapi intensive, si paraqitet situata në spitalet COVID Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 18 persona, duke shkuar në 898 numri i të prekurve. Sipa
Infektohet edhe një grua shtatzënë, shkon në 880 numri i të prekurve në vend Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 4 raste të reja dhe shkon në 880 numri i të infektuarve. Dy në Berat dhe dy
Vetëm 1 pacient në terapi intensive, Shqipëria drejt fitores së betejës me koronavirusin Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 4 raste të reja me koronavirus, teksa theksoi se 78% e të prekurve janë shëruar.
Situata paraqitet e qëndrueshme, sa persona rezultuan me koronavirus në 24 orët e fundit Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 4 persona me koronavirus dhe shkon në 876 numri i të prekurve. Prej tyre 2 r
Shpresë për Shqipërinë, shtohet numri i personave që fituan betejën me koronavirusin Ka shkuar në 868 numri i të prekurve, ku prej të cilëve vetëm 187 raste mbeten aktive. Gjatë 24 orëve të fundit, janë
Shkon në 850 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 8 persona. Prej të cilëve, 3 në Tiranë, 2 Krujë, K
206 raste aktive, si paraqitet situata e të infektuarve në vend Ka shkuar në 842 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë teksa, teksa 605 qytetarë kanë fituar betejën për j
"Shpërthen" përsëri vatra e koronavirusit në Krujë, infektohet dhe Fushë-Kruja Tr raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit në Krujë. Mësohet se në total, janë kryer 39 te