999 rezultate për

prekurit

Gjest i madh i tifozëve të Fenerbahces për viktimat e tërmetit në Turqi Fenerbahçe shënoi fitore të madhe sonte ndaj Basaksehirit duke e mposhtur 2:0 me golat e Kruses dhe Vedat Muriqit. Nd
Mes tyre edhe Tom Doshi, deputetët që nuk dhuruan pagën për të prekurit nga tërmeti Tërmeti i tmerrshëm i 26 nëntorit dhe dëmet që shkaktoi në disa qytete të vendit, solidarizuan jo pak shqiptarë dhe të h
Era po u shkul çadrat, shihni si po e kalojnë natën të prekurit nga tërmeti (VIDEO) Ditën e sotme Shqipëria është përfshirë nga një erë e fortë dhe e ftohtë. Ndërkohë që qytetarët janë izoluar në shtë
Amsterdami ndërmerr nismën unike, ndizen mijëra fenerë për të prekurit nga kanceri (FOTO LAJM) Mijëra fenerë janë ndezur në Stadiumin Olimpik në Amsterdam për edicionin e katërt të një fushate nga Shoqata Holandeze
Princ Leka i përgjigjet komentuesit, tregon çfarë dhuroi për të prekurit nga tërmeti? Princ Leka ka uruar Krishtlindjet përmes disa fotove të shkrepura pranë pemës, krah me bashkëshorten e tij, Elia Zaharia
Meta uron Krishtlindjen, bën urim të veçantë për të prekurit nga tërmeti Presidenti Ilir Meta ka bërë një urim për të gjithë besimtarët katolikë për Festën e Krishtlindjes. Me anë të një pos
4 milion euro nga Gjermania për të prekurit nga tërmeti Qeveria Gjermane do të japë një grant prej 4 milionë eurosh për ndihmë emergjente pas tërmetit që tronditi Shqipërinë më
Fitoi çmimin e këngës së vitit, Anxhela Peristeri dhuron të ardhurat për të prekurit nga tërmeti (VIDEO) Në ndarjen e çmimeve “Kult” të këtij, viti Anxhela Peristeri arriti të triumfojë me këngën “Pa mua”. Ky projekt i saj
"Nuk po jetojmë dot me plasmasë", të prekurit nga tërmeti tregojnë si po i kalojnë ditët (VIDEO) Tërmeti i 26 nëntorit ka lënë në qiell të hapur qindra banorë në Durrës e Thumanë. Shumë prej tyre thonë se janë të sëmu
Këto janë banesat që qeveria planifikon të ndërtojë për të prekurit nga tërmeti (FOTO LAJM) Në Durrës, Tiranë dhe Laç qeveria shqiptare ka planifikuar ndërtimin e disa lagjeve të reja për të strehuar banorët e pa
Rikthen për rishqyrtim bonusi i qirave për të prekurit nga tërmeti në Lezhë Prefekti i Lezhës, Gjokë Jaku ka rikthyer për rishqyrtim bonusin e qirave për familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntor
Elvis Naçi tregon sa para janë mbledhur për të prekurit nga tërmeti Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin më 26 Nëntor të këtij viti. Tërmeti shkaktoi 51 të vde
Aktivitetet për 11 dhjetorin, PD dhuron fondet për të prekurit nga tërmeti Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në ‘Facebook’, Partia Demokratike e Shqipërisë, ka vendosur të anulojë aktivitete
Grekët japin shembull, sjellin 200 ton ndihma për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri Mediet fqinje raportojnë se Kryqi i Kuq Grek ka sjellë sot në Tiranë më shumë se 200 ton ndihma për të prekurit nga tërm
Era dhe Nora Istrefi dhurojnë të gjitha fitimet e koncertit për të prekurit nga tërmeti (FOTO LAJM) Era dhe Nora Istrefi kanë vendosur të mbajnë një koncert nga fitimet e të cilit do të ndihmojnë personat në nevojë pas t
3 ton ndihma nga Korfuzi për të prekurit nga tërmeti Edhe Korfuzi fqinj është solidarizuar me zonat e prekura nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit në vendin tonë. Më s
Linda nuk i ndahet Ramës, bëhet vullnetare për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti Bashkëshortja e Kryeministrit të Shqipërisë, Linda Rama, është ofruar si vullnetare për të menaxhuar krizën në vend të k
Së bashku për Shqipërinë! Steaua e Bucurestit i vjen në ndihmë të prekurëve nga tërmeti Edhe klubi legjendar Steaua e Bucureștit po i vjen në ndihmë shqipërisë, shkruan Albeu.com. Përmes një njoftimi
Mori 51 jetë, policët shqiptarë mbledhin 10 milionë lekë për të prekurit nga tërmeti Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu në një dalje për mediat tha se menjëherë pas rënies së tërmeti
Presidenti i Federatës Spanjolle letër ngushëllimi për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri Presidenti i Federatës Spanjolle të Futbollit, Luis Rubiales, ka shprehur ngushëllimet e tij për popullin shqiptar që po