999 rezultate për

policia

Policia shqiptare nuk i lejon, 45 emigrantë në qiell të hapur prej dy ditësh në Kapshticë Masat drastike për COVID-19, kanë lënë jashtë kufijve të shtetit shqiptar një numër të madh emigrantësh të cilët kanë ve
Sherr në Lezhë: I riu dërgohet në spital me fraktura në trup Një sherr mes disa të rinjsh ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të qytetit të Lezhes. Raportohet se për pasojë, n
Policia shqiptare nuk lë 16 persona të rikthehen në Shqipëri, kalojnë natën mes borës dhe acarit Mbyllja e kufijve ka bërë që shumë shqiptarë të mbesin nëpër pikat kufitare për shkak të koronavirusit. Mësohet se që
Përleshje fizike në qendrën e studentëve ku është karantinuar Robert Berisha! Policia jep detajet Një përleshje fizike ka ndodhur të enjten mbrëma në Qendrën e Studentëve e cila tashmë është shndërruar në karantinë për
Nuk rrespektuan masat ndaj COVID 19, dhjetra të ndaluar në Maqedoninë e Veriut Gjatë 24 orëve të fundit janë evidentuar 43 shkelje, 27 prej tyre janë ndaluar nga policia, pesë janë paralajmëruar ndër
"Alo, policia", si u kap vlonjati që shpërndante "mall" pa pyetur për shtetrrethim Kapet ne flagrance nje i ri ne Vlore, pas operacionit antidrogë “Porcion”, për goditjen e shpërndarjes së drogave të for
Bllokimi prej COVID-19, dhjetra shqiptarë ngecin në Kapshticë Shtetrrethimi dhe mbyllja e kufijve ka shkaktuar probleme të mëdha për shqiptarët që kanë ngecur jashtë dhe duan të kthe
Festë e çmendur jashtë karantinës, policia kap "mat" të rinjt (VIDEO) Një grup të rinjsh britanik, amerikan dhe australian nuk i janë bindur rregullave të karantinës duke u harbuar në një fe
Qëndro në shtëpi! Nga 16 marsi, Policia e Shtetit ka gjobitur 2088 qytetarë Policia e Shtetit ka gjobitur 2088 qytetarë dhe biznese për shkelje të masave kufizuese kundër COVID 19 gjatë periudhës
Policia franceze nis hetimet pas ankesës së Mbappes Ylli i PSG, Kylian Mbappe, ka paraqitur një rast në policinë franceze për përdorimin e emrit të tij pa leje në reklama p
Nga qesharake, në poshtëruese dhe makabre: Masat e shteteve për koronavirusin Ndërsa masat kontrolluese për të parandaluar përhapjen e koronavirusit janë zgjeruar globalisht, miliona njerëz përballe
Pas ankesës së Mbappe, Policia franceze fillon hetimet Ylli i ekipit kombëtar të Francës dhe Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, ka raportuar në policinë franceze për përdor
MAQEDONI/ 89 veta nuk respektuan oraret e policisë, ndalohen 38 persona (VIDEO) Sipas statistikave të MPB-së, gjatë 24 orëve të fundit, është marrë vendim për izolimin e 101 personave në territorin e
I moshuari nuk pyet për rregulla: Po iki në vaki (VIDEO) Duket se shqiptarët nuk iu binden rregullave as kur ato janë të prera dhe të qarta. Kështu ditën e sotme, një i moshu
Gjoba për shkeljen e shtetrrethimit, policia apel qytetarëve (VIDEO) Policia e Shtetit ka vijuar kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria s
Tetova blindohet nga policia, Ministri i Punëve të Brendshme zbarkon në terren Ministri i Punëve të Brendshme (MPB), Naqe Çulev ka qenë sonte në Tetovë për të vizituar zyrtarët e policisë në disa pik
Ngjarje tragjike në Angli, infermierja u vra në mes të rrugës (FOTO LAJM) Viktima, e identifikuar si Victoria Woodhall, nënë e tre fëmijëve u ther me thikë jashtë shtëpisë së saj në fshatin Midd
Rama pranon "dështimin" e lejeve nga e-Albania dhe urdhëron policët: Jo gjoba! Gjatë një bashkëbisedimi, mes Ramës dhe qytetarëvë nëpërmjet rrjetit social Facebook, kryeministri sqaroi problemin më s
Frika nga COVID-19? Ministri gjerman gjendet pa jetë në shinat e trenit Trupi i një njeriu të identifikuar si Thomas Schäfer, ministri i financave të shtetit gjerman të Hessenit, u gjet në një
KOSOVË/ Nuk respektuan oraret, policia bën namin me arrestime në 24 orët e fundit Policia e Kosovës bën të ditur se në 24 orët e fundit në nivel vendi janë arrestuar 41 persona për “mosveprim sipas disp