999 rezultate për

plaku

I dënuar për vrasje, kush është ish-kryeplaku që i doli fotoja mes arës me hashash OFL ka rivazhduar punën e saj tashmë prej disa ditësh pavarësisht Gjendjes së Jashtëzakonshme. Arben Pilinçi, 44-vjeç
"Nëse e ka bërë, të varet", ish-kryeplaku në Maliq flet për akuzat e vajzës ndaj babait Maliqi i Korçës është tronditur nga akuzat për ngacmim seksual ndaj një babai kundrejt vajzës së tij 18 vjeçare. Në n
Çfarë po ndodh me aktorin, "James Bond" shfaqet i plakur dhe i shndërruar (FOTO LAJM) Ai është vetëizoluar me familjen e tij në Haëaiin piktoresk në mes të pandemisë së vazhdueshme të koronavirusit. Dhe Pie
E dashura 40 vjet më e re ndahet nga Al Pacino: Koprac, e lashë se është plakur Al Pacino dhe Meital Dohan janë ndarë. Ka qenë aktorja izraelite ajo që zbuloi arsyen e ndarjes duke u shprehur se A
"Është plakur", e dashura 39 vite më e re ndahet nga Al Pacino! (FOTO LAJM) E dashura 40 vjet më e re ndahet nga Al Pacino: Koprac, e lashë se është plakur Al Pacino dhe Meital Dohan janë ndarë
Gjesti fisnik, kamerieri në Prishtinë i dhuron dorëza plakut që kërkonte lëmoshë “Network Prishtina” është një prej grupeve me aktive në ‘Facebook’., ku publikohen kërkesa e ngjarje të ndryshme. Anë
"Futja një botoks se je plakur shumë", Arbana Osmani i kthehet ndjekëses (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka treguar se së shpejti do të nisë sezoni i ri i “Dua të të bëj të lumtur”. Moderatorja ka publikuar n
ZYRTARE/ Plaku nënshkruan me skuadrën e re Sebino Plaku do të jetë krahu i djathtë i Tomislav Busic te Gjilani. Sulmuesi ka nënshkruar dhe është zyrtarizuar sot pj
"Plas" sherri për ndihmat e tërmetit, shkarkohet kryeplaku në Korçë (VIDEO) Tërmeti i 26 nëntorit ka shkaktuar mjaft dëme duke lënë në qiell të hapur me mijra banorë. Ditën e sotme, një sherr masi
Rama batuta me plakun në Farkë: Ata e kanë p…ën e madhe Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama ishte në Farkë, në shtëpinë e re të familjes së Sefer Poçit të prekur nga tërmeti
Gol spektakolar nga "plaku" Pandev, shënon nga 43 metra distancë (VIDEO) Genoa po fiton me rezultatin 2-0 ndaj Lecces në transfertë, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të në Serie-A. Goli i p
Enkel Demi: Kam një lajm për Plakun e Surrelit, nuk ia ka frikën njeri e jo më gazetarët! Nga Enkel Demi Që kur pllakosi zezona e këtij tërmeti, Plaku i Surrelit nisi ethshëm të kërkojë një shkaktar t
Arrestohet kryeplaku në Gjirokastër pasi i gjenden në banesë municione Policia e Gjirokastrës ka arrestuar kryeplakun e fshatit Seniçan të Njësisë Administrative Deçan në Këlcyrë pasi akuzohe
I plakur, i rrudhur dhe tërësisht i këputur: Çfarë po ndodh me shëndetin e Ramës? Kryeministri Rama është shfaqur në publik pas një kohe të gjatë mungese. I lodhur, tërësisht i rënë dhe me një fytyr
Tronditen fansat, Meghan, Harry dhe Kate shfaqen të plakur Një program teknologjik ka zbuluar se si do të duken Princi Harry, dukesha e Cambridge dhe Dukesha e Susexx kur të jenë
'Plaku' Tevez shënon gol spektakolar (VIDEO) Carlos Tevez ka shënuar një gol shumë të bukur për Boca Juniorsin në ndeshjen e Superligës argjentinase. Ish-sulmuesi
Shikoni se si 'plaku' Buffon ka shpëtuar Juventusin në minutat e fundit (VIDEO) Gianluigi Buffon bëri rikthimin e tij në Juventus këtë verë pasi kaloi një sezon me Paris Saint-Germain. Legjenda ita
Ecni ngadalë? Shkencëtarët, lajme të këqija për 40-vjeçarët e ngathët Ecni ngadalë? Kujdes, se trupi juaj po ju dërgon sinjale të këqija. Sipas një studimi të publikuar nga BBC, nëse ecni n
I morën jetën 29 vjeçarit në Dibër, gjykata merr vendimin për 3 të ndaluarit Tre ditë më parë, një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Dibrës ku si pasojë e një sherri mbeti ndërroi jetë 29 vjeç
Ky është personi që mbeti i vdekur sot në Dibër Një sherr banal në klubin e fshatit ka sjellë një të vdekur dhe një të plagosur në Dibër. 29-vjeçari Dukagjin Plaku