999 rezultate për

pension

"Më shumë skanime se ndeshje të luajtura", Costa mendon pensionin Anësori i Juventusit, Dogulas Costa ka thënë se ai e mendon të dalë në pension, si pasojë e lëndimeve të shumta që ka ma
U rikthye pas pensionimit, Tyson e ka gjetur kundërshtarin Tyson ka disa ditë që po stërvitet vazhdimisht, për të pasur formën më të mirë në ring, ku emrat e kundërshtarëve me të
ZYRTARE/ Aduriz pensionohet nga futbolli, nuk do të ketë mundësi të realizojë ëndrrën e madhe Sulmuesi spanjoll Aritz Aduriz ka vendosur të pensionohet nga futbolli. 39 vjeçari ka që ka veshur fanellën e Athleti
Plot 7 vite nga pensionimi, flet Beckham: Nuk më besohet, më mungon futbolli Beckham ka regjistruar edhe vitin e tij të shtatë si i pensionuar nga futbolli, por dashuria e tij për këtë sport nuk po
I penduar që nxorri në "pension" Jozefina Topallin? Basha habit me përgjigjen Në zgjedhjet e fundit, kryetari i PD Lulzim Basha nuk kandidoi për deputet figura të rëndësishme politike demokrate.
Edhe kjo e diel vetëm për pensionistët dhe prindërit me fëmijë nën 14 vjeç Ashtu si edhe javën e shkuar, e diela do t’u përkasë pensionistëve dhe prindërve me fëmijë nën 14 vjeç, të cilët do të m
Debat tek Siguria: Në "pension" 55 vjeç, kategoritë e policëve që preken nga ligji i ri Për të gjithë punonjësit e Policisë së Shtetit, Gardës dhe SHÇBA-së (Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat) mbi
Posta Shqiptare njofton si do të bëhet shpërndarja e pensionit të muajit maj Posta Shqiptare ka bërë të ditur se po vijon shpërndarja e pensioneve në shtëpi edhe përgjatë muajit Maj. Madje, post
Para se të pensionohej Ferguson, Ronaldo dhe Bale ishin 99% pranë United Cristiano Ronaldo ishte pajtuar që të rikthehej në vitin 2013 te Manchester United para se të pensionohej Sir Alex Fergu
Ilir Beqaj sqaron propozimin e bujshëm: Kjo është e vërteta për uljen e pensionit I ftuar në emisionin "Kjo Javë" të gazetares Nisida Tufa, në Neës24, ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, komentoi p
Mblidhnin kërmij, Elvis Naçi u shlyen borxhin fëmijëve dhe u gjen shtëpi e pension Shlyerja e borxhit prej 10 milionë lekësh në bankë i riktheu buzëqeshjen zonjës Omeri. Elvisi i tha punonjëses së ban
Do të ulen pagat e pensionet? Rama u përgjigjet prerë shqiptarëve (VIDEO) Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur akuzave dhe kritikave pas deklaratës së mund të ulen rrogat dhe pensionet për t
A do ulen pensionet dhe pagat? Çfarë thotë Erion Braçe Një nga idetë që u hodh në lidhje me daljen nga kriza ekonomike që ka shkaktuar në vend COVID-19, ishte rishikimi i pen
A do të ulen pagat dhe pensionet për të dalë nga kriza? Përgjigjet ministrja Ministrja e Financave, Anila Denaj, duke iu referuar propozimeve të ish-ministrit Ilir Beqaj për të ulur pagat dhe pensi
Depay shpreh objektivat e tij pas pensionimit në futboll, nuk do të befasoheni Tashmë anëtari i Olympique Lyon, Depay, ka filluar të prodhojë edhe muzikë. Këtë duket se synon ta bëjë edhe më vonë.
Pensionisti shpërthen në të shara ndaj Ramës: Kokëlopa! (VIDEO) Ditën e sotme jashtë banese mund të dilnin vetëm pensionistët të cilët kishin liridalje deri në orën 11:00. Por këto
E gjithë Shqipëria në izolim, sot lejohen vetëm pensionistët Kjo fundjavë si gjithë të tjerat që kanë kaluar, e kanë gjetur vendin në izolim të plotë. Por e shtuna është dita e l
Vendimi i qeverisë: Nesër pensionistët jashtë, të dielën dalin nënat me fëmijë Nga sot pasdite deri të hënën në mëngjes nuk duhet të dalim nga shtëpia. Ky është urdhri i qeverisë Rama i cili sigu
A do të dalin pensionistët nesër? Rama zbulon vendimin e fundit A do të mund të dalin pensionistët ditën e nesërme? Ashtu si javën e kaluar, kryeministri Rama ka deklaruar se pensi
Rama i prerë me rregullat e reja: Asnjë makinë jashtë zonave të gjelbra! Kryeministri Edi Rama iu ndau disa detyra të rëndësishme kryebashkiakëve të disa bashkive, të cilat i ka futur në zonën