999 rezultate për

pasuri

PASURIA/ Rama bëri 46 milion lekë vetëm duke shitur piktura, i biri bleu BMW luksoze (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama nuk është vetëm një politikan, por edhe një piktor, profesion të cilin ai nuk e ka lënë kurrë pas
OFL "zbarkon" në Tiranë, kush janë tre të radhës që duhet të deklarojnë pasurinë OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve Çlirim Marku, Oltjan Maxhari, Sp
Të bardhë drejt Holandës, SPAK "zbraz" pasuritë e trafikantëve në Shqipëri Autoritetet Gjyqësore Holandeze, konkretisht Prokuroria e Amsterdamit ka përcjell një kërkesë për ndihmë juridike në të
SPAK kërkon sekuestrimin e pasurive të Emiljano Shullazit SPAK kërkon sekuestrimin e pasurisë së Emiljano Shullazit. Dosja e SPAK-ut është dorëzuar në gjykatë, teksa edhe Operaci
Katër persona marrin letrën e OFL, për çfarë akuzohen Katër persona kanë marrë formularin e OFL-së sot për të dorëzuar brenda 48 orëve burimet e pasurisë së tyre. Hasan A
Morën me qera garazhin që rrinte mbyllur prej kohësh, çifti gjen brenda "pasuri" Një cift ka marrë me qera një garazh në Amerikë, por i ka rënë "jackpot". Kjo pasi brenda në garazhin që kishte kohë
Morën me qera garazhin që rrinte mbyllur prej kohësh, çifti gjen brenda "pasuri" Një cift ka marrë me qera një garazh në Amerikë, por i ka rënë "jackpot". Kjo pasi brenda në garazhin që kishte kohë
Liroi vrasësin nga burgu, SPAK kërkon konfiskimin e pasurive marramendëse të ish-gjyqtarit Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK i kërkoi të martën Gjykatës së Posaçme të Shkall
Sekuestrohen 22 mln euro pasuri, kush është shqiptari pjesë e grupit mafioz Policia italiane ka zbatuar vendimin e Gjykatës së Romës, duke konfiskuar pasuritë për një grup kriminal prej 5 personas
OFL "zbarkon" në Fier, kush janë katër të radhës që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër shtetasve si më
Nga ari tek diamantët, zbulohet pas 80 vitesh pasuria që mori Mbreti Zog para largimit Pasuria e Mbretit Zog, pas largimit nga Shqipëria, u kthye në një objekt të shumtë thashethemesh, kuriozitetesh e spekul
Raporti: Si ua morëm pasuritë në miliona dollarë që kishin jashtë 10 shqiptarët më të pasur Publikohet një dokument i panjohur të nxjerrë nga fondi i ish-Komitetit Qëndror të PPSH-së i cili është shkëputur nga nj
"Gjyshi im më i pasuri i Kolonjës por komunistët na dogjën", historia tragjike Publikohet historia e panjohur e Nasuf Bej Novoselës, pinjoll i një prej familjeve më të pasura të Kolonjës dhe gjithë J
Pse u shkarkua nga Vettingu nëna e Hajdarit? E dogjën dy vizat e revokuara nga SHBA dhe pasuria Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi sot të shkarkojë nga detyra gjyqtaren e Gjykatës së Apelit të Tiranës, Fatmir
Problemet me pasurinë, shkarkohet gjyqtarja Fatmira Hajdari Komisioni i Posaçëm i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtaren Fatmira Hajdari. Nga seanca e mëparshme u njoft
Hetoi dosje të "nxehta", prokurori shkarkohet pasi nuk justifikoi dot pasurinë Një nga prokurorët që ka hetuar cështje të rëndësishme nuk i ka shpëtuar Vettingut. Blerim Tominaj, prokuror në Proku
Sot përballë Vettingut, si u rrit 18 herë pasuria e Fatmira Hajdarit Gjyqtarja e Apelit të Tiranës, Fatmira Hajdari, do të përballet të hënën, më 15 qershor, me Komisionin e Pavarur të Kual
Nga tradhtitë te pasuria, spikerja që doli me gjoksin jashtë i thotë të gjitha (FOTO LAJM) Enki Bracaj është gazetarja e “Aldo Morning Show”, e cila pas dy vitesh e gjysmë po përgatitet për një game-show në tele
Sa është pasuria e Gramoz Ruçit dhe e fëmijëve të tij? (FOTO LAJM) Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi në të ardhurat e tij deklaron vetëm pagën prej 2 milionë e 600 mije lekësh në vit dhe pensio
Rama fali pasuritë kriminale? Shpërthen në akuza Jozefina Topalli: Boll është boll! "Ky është një ndër skandalet më të urryera e brutale që kam dëgjuar në këta tre dekada..." Ish-kryetarja e Kuvendit J