999 rezultate për

part-time

Gjithnjë e më shumë evropianë punojnë me "part time" Të punosh në fundjavë, t’u përgjigjesh email-eve ndërkohë që jeni në plazh, të marrësh pjesë në video-konferenca kur jen
Problemi i mungesës së deputetëve, Xhafaj: Mos u bëni deputet part-time Edhe pse kryetari i PS-së Edi Rama u ka tërhequr disa herë vëmendjen deputetëve të opozitës për të qenë në orare fikse n
Fasonët, Rama: Shteti do mbulojë sigurimet për punonjësit part-time Gjatë një vizite në një fabrikë të biznesit fason në Kamëz, Kryeministri Edi Rama, u shpreh se do të hiqet taksa e punës
Arsimi i mesëm profesional, tani edhe part-time Arsimi i mesëm profesional mund të ndiqet edhe part-time. Në dispozitat normative për arsimin parauniversitar është përc
Studimet part-time, ja procedura e plotë për regjistrim Publikohet procedura për regjistrimin e të rinjve në studimet me kohë të pjesshme. Do të jenë fakultete përkatëse instit
Part-time, 9402 kuota për këtë vit Ministria e Arsimit ka publikuar vendimin e plotë të qeverisë dhe tabelën e shpërndarjes së 9402 kuotave midis 102 degëv
Lampard part-time në Amerikë? LA Galaxy nuk ka ndermend të heqë dorë nga Frank Lampard. Klubi amerikan, sipas asaj që raporton "Mirror", po përgatit n
Benitez, trajner part-time te Chelsea Pas shkarkimit të Roberto di Matteo të mërkurën, për shkak të humbjes 3-0 ndaj Juventus në Champions League, Chelsea ka
Nga trajner part-time në finalen e Mynihut (VIDEO) Adoleshenca në Zvicër, vendlindja e tij, kalimi i madh te Lazio dhe më pas ai në Londër te blutë e Chelsea. Më pas nga f
Masterat part-time, publikohen kuotat dhe tarifa Ministria e Arsimit ka publikuar numrin e kuotava te studenteve të cilët do të ndjekin studimet e ciklit të dytë në part
Mustedanagiç, tranjeri "Part-Time" i Shqipërisë FSHF po mendon seriozisht për t’ia lënë në dorë ndihmësit të Kuzhes, boshnjakut Xhemal Mustedanagiçit, drejtimin e Shqip