999 rezultate për

pantallonat

Me aktorin në krahë teksa bën "squat", momenti pikant kur Florit i grisen pantallonat (VIDEO) Aktori i njohur i Portokallisë, Florjan Binaj, njihet me shumë nga rolet e tij, e që ka bërë për vete shumë fansa për sh
Vajza heq pantallonat dhe kalon në ujë, fotoja bëhet simbol në Venecia Duket se pavarësisht situatës së vështirë, njerëzit kanë gjetur forcën të bëjnë edhe humor në Venecia. Një foto është
"Më hipi sipër e më zbërtheu pantallonat", gjykata liron të riun që tentoi të përdhunonte studenten Gjykata e Elbasanit ka lënë të lirë 36-vjeçarin Olsi Çanga i cili akuzohet se përdhunoi studenten Rovena Zeka. Gjykat
Dirigjentit i bien pantallonat gjatë koncertit Publiku i koncertit në teatrin “Dal Verme” në Milano, së fundmi u bë dëshmitar i një situate aspak të zakontë. Dirigj
Çfarë? Aktori hoqi pantallonat në mes të emisionit për të treguar se ka rënë në peshë (VIDEO) Teksa ishte i ftuar në emisionin “The Tonight Show” me Jimmy Fallon, aktori i famshëm Alec Baldwin ka befasuar publikun
Nëse visheni kështu, kurrë asnjë vajzë nuk do t’jua hedhë sytë Stili i veshjes është një temë që meshkujt dëshirojnë ta shmangin, por Reddit i ka kërkuar gjinisë tjetër të listojë gjë
Pantallonat me xhepa do bëjnë namin këtë vjeshtë dhe ja si duhet t’i veshim (FOTO LAJM) Teksa jeni duke menduar se si do të visheni vjeshtën e vitit 2019, ELLE na prezanton kryefjalën e këtij sezoni. Pantallo
Po bënte "Twerk" në skenë, reperes i shqyhen pantallonat (FOTO LAJM) Cardi B ka përjetuar një moment tepër të sikletshëm përgjatë performancës së saj në Arts and Music Festival në Tennessee
Kujdes me mua se t'i heq pantallonat! Salianji debaton me drejtuesin e policisë Mbështetësit e Partisë Demokratike, të udhëhequr nga ish-deputetët Ervin Salianji dhe Endrit Braimllari kanë bllokuar rr
Ngacmoi seksualisht gjyqtaren, futbollisti merr dënim shembullor Një 14-vjeçar është pezulluar nga futbolli për një vit në Itali pasi hoqi pantallonat e tij para një gjyqtareje femër dh
Gjuzi shpërthen ndaj Ramës: S'di ti japi biçikletës dhe makinës (VIDEO) Kreu i Partisë Konstervatore Kujtim Gjuzi ngë emisioni "360 Gradë" tregoi se kryeministri Rama nuk di ti japë biçikletës
Kujtim Gjuzi: Rama i qepte vetë pantallonat, kurse Iliri dhe Monika hanin byrekë tek lokali im (VIDEO) Deouteti më i ri i PD-së, Kujtim Gjuzi ka bërë disa deklarata të forta gjatë mbrëmjes së djeshme. Fillimisht ai tha se k
Pantallonat më të mëdha në botë, sa një ndërtesë 22-katëshe Një zinxhir i dyqaneve të Departamentit të Perusit thyen një rekord botëror të Guinness duke krijuar xhinse me madhësinë
Pas fustanit të çmendur, Kim harron të veshë pantallonat (FOTO LAJM) Nuk është se ajo nuk shkakton tërmet kudo që shkon, por këtë herë e ka tepruar fare. Kim Kardashain bëri bujë ditën e
Pantallonat e ngushta bëjnë virale prezantuesen e motit Vajza e motit në “Televisa Guadalajara” është bërë e famshme pasi i ndodhi një problem me veshjen gjatë një transmetimi
Nëse i vishni këto gjëra, kurrë asnjë vajzë nuk do t’jua hedhë sytë Stili i veshjes është një temë që meshkujt dëshirojnë ta shmangin, por Reddit i ka kërkuar gjinisë tjetër të listojë gjë
Shoku fundos shqiptarin: Hoqi pantallonat dhe e çuan në rërë Tre ditë pasi përdhunoi dhe hodhi në det studenten greke 21-vjeçare Eleni Topaludhi, shqiptari Aleksandër Luca është për
Harroi të vishte pantallonat? Melania sërish “pre” e komentuesve Zonja e Parë Melania Trump dhe Presidenti Donald Trump vizituan krejt papritur trupat amerikane në Irak, të mërkurën e 2
Të dhëna kontradiktore mbi përdhunimin e të riut shqiptar në burgun grek Shqiptari, Aleksandër Luca, i cili është një nga të dyshuarit e vrasjes së një studenteje 21-vjeçare greke, është dhunua
Vajza e Sabianit sërish ngre temperaturat, ul pantallonat dhe nxjerr të pasmet (FOTO LAJM) Vajza e këngëtarit shqiptar është një nga femrat më të lakuara në rrjetet sociale, kjo jo vetëm për faktin se është vajz