999 rezultate për

njohurve

Të veshura plot klas, kështu u dukën vajzat e pasanikëve rusë në ballo (FOTO LAJM) Shoqëria e lartë ruse po ndjek traditën perëndimore të debutantëve, e cila është përdorur në Paris dhe në Londër. Kur va
Transformimet e VIP-ava shqiptarë, si u shndërruan pas humbjes së peshës (FOTO LAJM) Edhe pse tashmë jemi mësuar t’i shohim VIP-at shqiptarë të kuruar e me përmasa trupore gati gati si të modeleve, disa pr
Transformimet e VIP-ava shqiptarë, si u shndërruan pas humbjes së peshës (FOTO LAJM) Edhe pse tashmë jemi mësuar t’i shohim VIP-at shqiptarë të kuruar e me përmasa trupore gati gati si të modeleve, disa pr
Përplasje me thika në Patos, plagoset një person Një 46-vjeçar në Patos është plagosur me thikë pas një sherri mes disa të njohurve. Ngjarja e rëndë ka ardhur pas një
Ju kujtohet Dulce Maria? Ka lënë aktrimin për...(FOTO LAJM) Daniela Aedo e njohur për rolin e Dulce Maria-s në telenovelën e famshme meksikane “Carita dhe Angel”, tashmë është një
Për kë bën tifo politika në Itali (FOTO LAJM) Juventus është skuadra me më shumë tifozë në gjirin e politikës italiane. Këtë e tregon një studim i La Gazzetta Dello S
Plazhet më të bukura në Greqi (FOTO-LAJM) Nga Santorini tek Mykonos, shkikoni disa nga ishujt më të bukur greke. Për pushime ëndrrash që kombinojnë panoramën e bu
Femrat i kujtojnë më shpejt fytyrat dhe emrat e të njohurve se sa meshkujt Mesatarisht femrat i njohin fytyrat e shtatë të njohurve, ndërsa burrat do të njohin vetëm pesë ose gjashtë fytyra. A j
Paditen restorantet e te njohurve! Nje ish punonjes i restorantit ne New York, ka ngritur nje padi ne emer te 50 punonjesve, ku kengetari dhe nje grup part