999 rezultate për

natyrale

Si të lyeni flokët në shtëpi vetëm me përbërës natyralë (FOTO LAJM) Mënyra më e mirë për të nisur verën, përveç ndërrimit të garderobës, është duke i dhënë një prekje të re look-ut tuaj.
"As e bukur as natyrale", Dorina Mema revoltohet me komentuesin që e akuzon për ndërhyrje (FOTO LAJM) Ajo është padyshim një ndër modelet e fitnesit më të famshme shqiptare dhe gjithashtu mjaft aktive në rrjetet sociale.
Ikonat e modës që nga 1950, evoluimi nga bukuria natyrale në estetikën e sotme (FOTO LAJM) Ka gra dhe vajza, bukuria dhe stili i të cilave i kanë bërë ato ikona … dhe ne ende i adhurojmë edhe sot. Në fotogale
Kura natyrale për kollën e thatë Moti është ngrohur dhe ditët me diell janë shumë të bukura, por e ftohura kronike mbetet sërish e pranishme. E ftohur
Si duket Rudina Dembacaj natyrale dhe pa pikë grimi (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon
Taktika të thjeshta dhe natyrale për tu dukur më të rinj Largoni shenjat e para të plakjes duke përfshirë në rutinën tuaj këto hapa të lehtë. Zakonisht përkujdesi për lëkurën
7 lloje make up-i sipas Meghan Markle që mund t'i aplikoni edhe ju Meghan Markle ka metodat e saj për të shkëlqyer gjithmonë në grim. Largimi nga radhët e familjes mbretërore, duket se i
Ikonat e modës që nga viti 1950, evoluimi nga bukuria natyrale në estetikën e sotme (FOTO LAJM) Ka gra dhe vajza, bukuria dhe stili i të cilave i kanë bërë ato ikona … dhe ne ende i adhurojmë edhe sot. Në fotogale
5 metodat natyrale si të largosh dhimbjen e fytit Dhimbja e fytit mund të jetë një simptomë që shoqëron sëmundje të ndryshme, duke filluar nga infeksionet e deri tek prob
Harrojeni Botox-in, kjo është maska natyrale që zhduk rrudhat si me magji Në ndryshim nga pjesët e tjera të trupit, fytyra është ajo që pëson e para veprimin e radikaleve të lira, rrezeve të die
Shërimi i acarimit të fytit në mënyrë natyrale Çdokush prej nesh në një moment, sidomos kur zgjohemi nga gjumi ka acarim të fytit. Kjo shenjë është sinjali i parë q
Eliminoni yndyrën nga beli me këto 2 pije natyrale Ekzistojnë disa ushqime natyrale që mund t’ju ndihmojnë të zvogëloni nivelin e yndyrës në trup, në këtë rast ne kombinoj
Mënyra natyrale zhdukin mykun nga çdo sipërfaqe e shtëpisë Myku është një produkt natyral i një mjedisi të lagësht – por kjo nuk do të thotë që ju doni të mbani atë në shtëpinë tu
Pa botoks dhe tërheqëse, këto janë moderatoret natyrale shqiptare (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar
Nuk do t'i besoni syve, si dukej Liberta Spahiu 20 vite më parë (FOTO LAJM) Të gjithëve na bën shumë kurioz pamja e VIP-ave para se të ishin të njohur ose në fillimet e karrierës së tyre. Liber
8 kurat natyrale që zbehin rrudhat dhe plakjen e fytyrës Rrudhat janë pjesë e paevitueshme e procesit të plakjes. Tek disa njerëz, rrudhat dalin përpara kohe kryesisht tek
Shpëtimi i jetës: Metoda natyrale që pastron veshët e bllokuar nga dylli Dylli i veshit është një pjesë e dobishme dhe e natyrshme e mbrojtjes së trupit tuaj. Pastron, lubrifikon dhe mbron kana
Shëndeti i stomakut, lëngu i orizit dhe kurat më të mira natyrale Stomaku i njeriut ka kapacitetin për të mbajtur rreth 220 gramë ushqim. Atij i nevojitet 4 deri në 6 orë për të zbërthye
Çelësi për fytyrat e thata është kjo maskë natyrale me tre përbërës! Ditët e ftohta të janarit mund t’ju kenë shkaktuar probleme me tharjen ose plasaritjen e lëkurës tek zona e fytyrës ose
Metoda si ta përmirësoni shikimin në mënyrë natyrale Më shumë se 30 për qind e popullsisë së botës vuajnë nga çrregullime të ndryshme të syve, përfshirë miopinë. Çrregull